Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarja sok szülő kénysze...

Miért akarja sok szülő kényszeresen, hogy a gyereke elegáns legyen sulis fotózáson (nem tablófotózás) vagy családi összejövetelen?

Figyelt kérdés

Ha a gyerek nem akarja, akkor ennek nincs értelme. Nem arra gondolok, ha mondjuk wudu papnak öltözve akar a gyerek menni, de pl. egy farmer-póló miért nem jó pl. egy családi összejövetelen.

Persze vannak alkalmak, amikor nem elfogadható, pl. esküvő.


2020. aug. 27. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Meg kell tanulni alkalomhoz illően öltözködni. A gyereket mev nevelni kell, nem mindent ráhagyni.
2020. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert az ahhoz az alkalomhoz nem illik a farmer+póló. A gyerekkel meg kell tanítani, hogy mindig az alkalomnak megfelelően öltözünk, különben olyanok lesznek, mint Lady Gaga vagy Berki Krisztián.
2020. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Igenis tanulja meg, hogy vannak olyan dolgok amikhez illik kiöltözni. Márcsak a varázsa miatt (ilyen pl egy elegáns étterem), amivel azt érezteted, hogy igen, ez most különleges.

Bemész egy bankba ott az összes ügyintéző elegánsabban vam felöltözve, mint egy farmer+póló. Mert oda ez illik, ettől lesz komolyan vehető, "hivatalos"

2020. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, most mondtátok a kivételeket, amiket én is elkezdtem. 🤣🤣 De mi olyan különleges egy sulis fotózásban (leszámítva a tablófotózást), vagy sima családi összejövetelen. Ilyenkor nem az a lényeg, hogy az ember önmaga legyen, és a fotón ez legyen megörökítve? Szerintem sokszor túltolják a szülők.
2020. aug. 27. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Én spec sose toltam túl. Elegánsabb póló/pulcsi (feltéve ha nem felejtettem el, hogy "Ja, ma fotózni fogunk basszus?") és mehet.
2020. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
26%
Mert azt akarják mutogatni. Nyilván a kérdező nem esküvőkről meg éttermekről meg ilyesmikről beszél, hanem egy sima fotózás (nálunk sohasem öltözött ki senki rá) vagy ha átugranak a nagyszülőhöz. De a tabló is ilyen, amikor csináltatják a sminket meg a frizurát, holott annak az lenne a célja, hogy megörökítse, milyenek voltunk az iskolában. A tablóképen meg sokakra az öreganyja se ismerne rá.
2020. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!