Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha a rossz fogaim...

Mit tegyek, ha a rossz fogaim miatt elkezdtem zártabb szájjal beszélni, és nem tudok róla leszokni?

Figyelt kérdés

Elrohadtak a fogaim, amit nagyon szégyelltem, és zártabb szájjal kezdtem el beszélni, ez olyan 3-4 éve tart ez az állapot, hogy zártabb szájjal beszélek és csukott szájjal mosolygok. Most lett pénzem arra, hogy megcsináltathassam a fogam és 3 hete meg is csináltattam. Azóta ugyanúgy csukott szájjal beszélek. És hiába van új fogam, ezt is szégyellem, mert múltkor tudatosan elkezdtem nyitottabb szájjal beszélni, és akkor odaszóltak, hogy jé, kinyitotta a száját. Tudom, hogy nem kritizálásképpen mondta, de akkor is elszégyelltem magam.

Ösztönösen nem megy, hogy nyitott szájjal beszéljek, csak ha tudatosan mondom magamnak. De ezt mindig elfelejtem, az esetek többségében.



2020. aug. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Odafigyeléssel működik, aztán majd megszokod. A végén észre se veszed és rendesen beszélsz majd.
2020. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az emberek bem fognak lecserèlődni melleted.
2020. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nem
2020. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélj úgy ahogy neked jólesik,akinek nem tetszik tehet egy szívességet.

Akik közel állnak hozzád azok szeretnek akár hogy beszélsz.

2020. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

köcsögök az emberek

Nekem amúgy egész jó fogam van, de valamiért utálom

Ezért képeken soha nem mosolygok rendesen, mert furán néz ki

És ha valamiért mégis sikerül mosolygós képet kiraknom, akkor egy idióta ismerősömtöl jön a komment, hogy jéé nem is tudtam hogy van fogad

2020. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!