Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámultak ennyire a...

Miért bámultak ennyire a kocsmánál?

Figyelt kérdés

Mentem 37 km/órával babettával, el se haladtam előttük de már bámultak. Elhaladás előtt már kiszúrtam. elhaladáskor fél szemmel láttam, elhaladás után pedig a vissza pillantó tükörből. 2x mentem el és úgyan úgy bámultak. 1x amikor mentem, 1x amikor jöttem haza fele azaz vissza fele. Kb amikor mentem, oda-vissza útvonal 1 óra telt el.


Mi a f"aszért bámultak ennyire?


Másnál is van ilyen, vagy csak nálam?


23F



2020. aug. 28. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A babót bámulták, nem téged. Nyugodj meg. Valószínűleg más nevezetesség nem vót az utccába'
2020. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért bámulták volna a babettámat? Nem láttak még babettát?
2020. aug. 28. 12:11
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom ez valami kis város, vagy falu lehetett, nem? Na most egy ilyen helyen tökmindegy mi történik, nézni fognak, ha végigmész valahol.. Nem vetted még észre?
2020. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Falu volt, de tök mind1, mert biciklivel úgyan úgy bámulnak.
2020. aug. 28. 13:23
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Na, hát ezt magyarázom. Egy faluban ha végigvisz a szél az utcán egy üres zacskót, akkor azt nézik. Ha elmegy egy biciklis, azt. Ha egy IFA, akkor azt. Ha egy alap, fekete lökhárítós-kaucsuk kormányos Fabia, akkor azt. Ha te a Babettával, akkor téged.

A falusi embereknek a mozgást követi a szemük. Ellentétben a budapestiekkel, akik akkor se néznek semerre, ha épp majdnem elüti őket valami.

2020. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Baromság. A budapesti is bámul. Ez nem ezen múlik, hanem ostobaságon. Ha buta, nem tudja, hogy nem illik bámulni másokat.
2020. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát engem ne bámuljanak.
2020. aug. 28. 14:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor kiabáld azt legközelebb, hátha elnéznek másfelé. Te beteg vagy kicsit, nem?
2020. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó miért is volnék beteg?
2020. aug. 28. 14:37
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert itt rinyálsz idegeneknek, hogy rád néztek emberek.
2020. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!