Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koronavírus intézkedést nem...

A koronavírus intézkedést nem lehetett volna úgy csinálni, hogy abból a bődületes pénzből amit felvettek, nem lezárnak mindent, hanem a veszélyeztetett idős és krónikus beteg korosztályt kiszolgálják teljesen és békénthagyják a többséget élni?

Figyelt kérdés

Mondjuk, aki beteg, vagy idős, annak lett volna lehetősége kérni az állami támogatást és akkor amíg tart a "járvány" ( én már semmit nem hiszek el), addig visznek nekik haza ennivalót, ha munkahelyre nem tud bemenni, megadják neki a fizetését, a céget kárpótolják a károkért, fenntartják a munkahelyét, hogy amikor vége van akkor visszatérjen stb....


Számoljátok ki mennyi veszélyeztetett él közöttünk és mennyit vettek fel, illetve mennyibe kerül ez az egész cirkusz, ráadásúl az iskolásokat is vegzálják, amikor gyerekekre tényleg nem veszélyes és egészséges emberre sem....


MIÉRT?


2020. aug. 28. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehetett volna...
2020. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Először is a veszélyeztetett csak annyit jelent, hogy nekik nagyobb esélyük van, hogy súlyos következményekkel, esetleg halállal is járhat egy fertőzés, nem pedig azt, hogy ők tuti belehaltak, a többi ember meg nem. A nem veszélyeztetett csoportból is sok halott van már, úgyhogy te csak ne dőlj hátra azt gondolva, hogy te biztonságban vagy, mert fiatal vagy és egészséges!

Másodszor pedig megnézném én, hogy mit szólna a magyar nép, ha az lenne, hogy aki krónikus beteg, otthon maradhat hónapokig és meló nélkül kapja a fizetését! Hirtelen nagyon megugrana itthon a krónikus betegek száma, úgy gondolom. :D Senki nem járna be dolgozni, mindenki szerezne róla orvosi papírt, hogy ő veszélyeztetett. Na akkor omlana össze igazán a gazdaság.

2020. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"te csak ne dőlj hátra azt gondolva, hogy te biztonságban vagy, mert fiatal vagy és egészséges!"


De, pontosan azt teszem és pontosan biztonságban vagyok az egészségi állapotom és a korom miatt... SŐT, az az idős is, akinek jó az immunrendszere, nincs krónikus betegsége, még az is biztonságban van, szóval nyugodtan hátradőlhetek!

2020. aug. 28. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Kizarolag külföldröl szivàrog be hozzànk. Be se kéne senkit engedni inkabb.
2020. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Ja,és ha elkapod,és találkozol valakivel aki nincs ilyen jó hejzetben? Na,akkor mi van?
2020. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
5, Az ilyen típust rohadtul nem érdekel más.
2020. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Ja dőlj hátra és fertőzz meg olyat aki pl egy rosszabb állapotú cdaládtagod

Esetleg párod családja

Ne legyél már trehány

2020. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsi, utolsó, de én jöttem, mentem, tettem a dolgom az elvileg kijárási korlátozás alatt is egy percet nem voltam itthon napkozben. Én fogok jönni, menni, dolgozni, valakinek kell a GDP-t is termelni, amíg ti otthonmaradósak ültök a seggeteken és hősök lesztek...
2020. aug. 28. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező wtf te miről beszélsz?
2020. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

#4:

Tesó, Szeptember 1-től lezárják a határokat, se ki, se be, szal óhajod teljesült. 😃

2020. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!