Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fogyott el a motivációm...

Miért fogyott el a motivációm a szívből szeretett hobbim iránt, amit már nagyon régóta művelek?

Figyelt kérdés

A videószerkesztés az, amit már vagy 3 éve szinte "folyamatosan" művelek, de egyszerűen ha manapság leülök és bennem van, hogy most "na ezt én megcsinálom", olyan lassan haladok vele, vagy valamikor semennyit se... Pedig belülről úgy szeretném csinálni, de valahogy amikor odakerülök semmi kedvem és erőm sincs hozzá. Az nem lehet a háttérben, hogy esetleg nem lenne rá igény az alkotásaimra (mert sokkal többen követnek, mint régen amikor rendszeresen is alkottam valamit), de már az emberek pozitív támogatása és az a

temérdeknyi tetszés nyilvánításuk se ad nekem löketet a téma iránt. Most is 2 hónapja készülődik kettő darab videóm, de képtelen vagyok végre valahára befejezni (nyári szünet van, egész végig itthon voltam), és nem, itt nem az ötlet hiánya játszik közre, mert már mindent elterveztem, csak meg kellene azokat valósítsam... Ez vajon miért történik meg velem a fent soroltak ellenére is, valakinek valamilyen tanácsa van ezzel kapcsolatban? A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)


16/F



2020. aug. 29. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy depressziós? Nem kaptál negatív kommentet, vagy bármit ami elvette a kedved?
2020. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tarts egy kis szünetet.

Am.belinkelnéd a műveidet? Szívesen ránéznék:)

2020. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Negatívat az eddigi pályafutásom alatt nem nagyon kaptam, örülnek az emberek ha még alkot valaki ebbe a műfajba valami jót. :D Lehet a barátnő hiány érzetem is közrejátszik, mert néha az miatt szoktam szomorkodni, hogy sosem lesz senkim, meg hogy milyen ronda vagyok (pedig mások szerint átlagos kinézetű vagyok), stb.


#2 Így is már volt vagy fél év szünetem tavaly meg most is, de nem nagyon segített. Nem egy szokványos videó-típus amilyeneket én szoktam alkotni (szóval nem egy gameplay csatorna, amiért bárki rajonghatna), de te kérted, itt van a csatornám/műveim: https://www.youtube.com/channel/UCRDUmUu94uwsXuo66e4gdWw?vie.. Talán a műfaj nehézsége is már kiábrándít(ott) belőle.

2020. aug. 29. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Ereztem mar igy, en csak kiegtem. Kb 3 honap szunetem volt, orom volt visszaterni.
2020. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egész jónak tűnik a csatornád:)

Szerintem kezdj el egy könnyebb,más műfajt

2020. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Már elkezdtem egy másikat, de furcsa módon az iránt érzek motivációt. :)
2020. aug. 29. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már inkább kötelességnek érzed, mint hobbinak?

Én a nyelvtanulással vagyok így. Amíg egyedül, kedvtelésből csinálom, addig élvezem, de ahogy tanárhoz kezdek járni vagy feliratkozom egy online kurzusra, onnantól már "muszáj" és nincs hozzá motivációm.

2020. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 De lehet. Már csak azért is csinálom, hogy örüljenek a nézőim, olyan nagy céljaim már nincsenek ezzel kapcsolatban. Ez történt velem is mint nálad, amíg nem nőtte ki magát a csatorna "ekkorára", addig tényleg az sem érdekelt, ha csak például egy hét alatt 30-an néztek meg az adott videómat.
2020. aug. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!