Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van MINDIG ez?

Miért van MINDIG ez?

Figyelt kérdés
Miért van mindig az hogy mondják a barátaim hogy "verhetetlen vagyok vitába semmi esélyed" de amikor vitázunk akkor meg nekem kell bocsit kérni meg ők sértődnek be, meg mondják hogy hagyjam abba vagyis nem engednek érvényesülni. Megvonják az érvelésem direkt mindent félre értelmeznek. Lehet h nem velük kéne barátkoznom ha ilyenek de régóta a barátaim és nehezen találnék újakat. Szóval akkor velem van a baj vagy mi?

2020. aug. 30. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg túltolod és csak a saját igazad nyomod. Ami fárasztó még akkor is ha tényleg igazad van.


Mondd el a véleményed, aztán "lépj hátrébb" és hagyd érvényesülni őket is, a külső szemlélők úgyis neked adnak majd igazat ha valóban te jobban érveltél. De ha nem bírsz leállni akkor csak egy kis ellenszenves pöcsnek fogsz tünni.

2020. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de én nem tudok érvényesülni. Folyamatosan elnyomnak így nem lehet mondani semmit.
2020. aug. 30. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát mert ezért "verhetetlenek" vitában, mert ez a technikájuk. Oké előbb meg kell értened valamit:

Én azt gondolom, hogy valószínűleg az a típus vagy aki azért vitázna, hogy így ismerje meg a másikat, új nézőpontokat ismerjen meg, stb.

Az ismerőseid olyan típusok, akik azért vitáznak, hogy megnyerjék azt, ha kell érvelési hibákkal, ha kell úgy hogy beléd fojtják a szót.


Itt találsz egy jó oldalt arról hogy milyen érvelési hibák vannak, hogy Te se kövesd el őket és felismerd ha mások ilyesmiket használnak.

[link]

2020. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2020. aug. 30. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem a barátaid fogyatékosok. Nem veled van a baj.
2020. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizonygatni a bizonytalant szokták.Tudják,hogy gyengék hozzád.Nem veled van a baj.
2020. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó barátok vagytok, ha folyton vitáztok, és akkor is elnyomjátok a másik szavát.
2020. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!