Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha én nem tudnék...

Az baj, ha én nem tudnék megidézi egy patrónust?

Figyelt kérdés
Ugye ahhoz életed legboldogabb emlékére kell gondolnod. Na hát gondolkodtam hogy nekem mi lenne az, és rájöttem hogy nekem nincs olyan nagyon boldog emlékem. Ha most itt lenne egy dementor előttem, fogalmam sincs mire gondolnék. Ez azt jelenti nem volt boldog életem? Ti tudnátok patrónust idézni? Nektet mi lenne az az emlék?

2020. aug. 31. 08:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
5%
Minek is? Mi a célod ezzel?
2020. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Mi lenne ha a normális világban élnél, és normális élményeket gyűjtenél?!
2020. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
Az ugye megvan, hogy a Harry Potter fikció és ilyen hülyeségek nem léteznek?
2020. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha léteznének, nem tudnék. Ne mondjátok hogy ti nem szoktatok néha elkalandozni képzeletben....
2020. aug. 31. 08:38
 5/26 A kérdező kommentje:
Most ez ugyanolyan mint mikor megkérdezik, hogy te melyik házba kerülnél a roxfortba? Az iskola se létezik, mégis sokaknak megfordult már a fejében, hogy ők melyik házba kerülnének... Persze aki olvasta a könyveket vagy látta a filmeket. A többinek ez semmit nem mond.
2020. aug. 31. 08:41
 6/26 anonim ***** válasza:
12%

Lehet, hogy én vagyok túl felnőtt, de nem, nem szoktam meséket leképezni a saját életemre.

#3

2020. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem én sem tudnék, fogalmam sincs, mi a legboldogabb emlékem, és most megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Amúgy Hugrabugos vagyok, te?
2020. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom mit kell rögtön kötekedni. A kérdés lényege az volt,hogy sajnos neki nincsenek szép emlékei amikre gondolhatna, az adott szituáció csak egy példa. Nem az,hogy létezik e vagy sem a dolog. Az meg hogy valaki nem képzelgett egy adott történetről sosem,hogy milyen lenne ha ott lenne, elég silány képzelőerőre utal.


Na de,hogy a kérdésre is válaszoljak:

Biztos nincs semmi? Akár csak egy ötös a suliban aminek nagyon örültél? Vagy esetleg egy nagyon jó szülinap vagy buli? Barátok,szerelem,család,nyaralás?

Ha nincs is akkor is lehet még bőven gyártani.Nem tudom,hány éves vagy de gondolom még fiatalabb így előtted van még az egész élet boldog emlékeket gyűjteni.

2020. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
#6 mese, lol.
2020. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Egy szép emlékem, mikor apáéknak a nővéremmel főztünk, meg sütöttünk szülinapra, és nagyon örült neki.
2020. aug. 31. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!