Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szándéka lehetett ezzel a...

Mi szándéka lehetett ezzel a lánynak?

Figyelt kérdés
Volt egy több éve tartó, nagyon szoros kapcsolatom egy sráccal, néha azt hitték hogy mi egy pár vagyunk. Elkerültünk egy másik suliba, ahol egy lánnyal mindketten jóban lettünk, a csaj a fiú haverom osztálytársa volt, elég jóban voltak, sokszor dumáltunk hárman együtt. Egyik nap nagyon rossz fényben tüntette fel a haveromat előttem, beköpte hogy mit tett, úgy állította be, mint ha rosszindulatú lenne és azt mondta hogy ha eddig nem utáltam akkor majd most fogom. Valójában egy kisebb dolgot állított be óriási bűnként.Ekkor én még barátkoztam a csajjal és hittem neki, összevesztünk a fiú haverommal. Utána kezdtem el sejteni hogy a lány direkt tette ezt mert vigyorogva mondta hogy reméli hogy valaha majd még beszélek a haverommal. Viszont a haverom emiatt elkezdte utálni a csajt, és azt állította hogy szerinte a lány szerelmes belé, velem sem volt túl jóban. Nem értem hogy mi célja lehetett ezzel a lánynak hogy minket összeveszejtett?

2020. szept. 1. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Tetszett neki a fiú haverom és engem akart eltüntetni az útból
Nem állhatott a dolog mögött tetszéssel kapcsokatos dolog
9 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlésekért, fáradt vagyok😄
2020. szept. 1. 00:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny volt rád.

Mint írtad:szerelmes a haverodba.

2020. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert elképzelni nem tudom, mi más vezényelhet vkit két ember egymás ellen fordítására,h nem ez? Mi más előnye származott volna belőle hogy mi utáljuk egymást? Mindennek ok van
2020. szept. 1. 00:57
 4/6 A kérdező kommentje:
oka*
2020. szept. 1. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Óvoda...

Nagyon szoros barátság lehet, ha egy kvázi idegen bemondására nullára leírod az állítólagos nagyon szoros barátságot.

2020. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos volt rá más bizonyíték is, nem csak a bemondás
2020. szept. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!