Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogadom el magam?

Miért nem fogadom el magam?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap teljesen tűrhetően nézek ki, másnap meg legszívesebben lecserélném az arcom. De nem is ez a legnagyobb probléma.

Eddig mindig azzal vigasztaltam magam, hogy sebaj, a belső a fontos, hogy milyen ember vagyok. Aztán rájöttem, hogy én belül sem vagyok szép. Nem tudok közvetlen lenni (vannak pillanataim, amikor sikerül), túlgondolok mindent is, nem tudok jópofizni (ha valaki nem szimpi, akkor nem játszom meg magam, hogy minden áron legyünk jóban).. ilyenek. Utálom magam ezek miatt.

Teljesen kiábrándultam most emiatt magamból, pedig másban a legapróbb jó tulajdonságot is megjegyzem. Hogy szeressem, fogadjam el magam?



2020. szept. 1. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, kinövöd. Kamaszkorban szinte mindenki átesik ilyen korszakon.
2020. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok kamasz.
2020. szept. 2. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
menj edzeni
2020. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!