Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ezt az oldalt...

Mit gondoltok, ezt az oldalt használó emberek mennyire intelligensek? Mennyire megvezethetőek?

Figyelt kérdés

Leginkább a válaszolókra gondolok, bármilyen témakörben. Én szoktam itt találkozni pár intelligens emberrel/válasszal, de ahogy észrevettem, a nagyobb része nem valami okos és megvezethető. Gyakran látom, hogy birkaként viselkednek, "követik" a többieket, hogy ne legyenek lepontozva. Olyan témában, amiben (tapasztalattal) jártas vagyok, abban is láttam teljesen korrekt választ lepontozva a sok (nők lapja szintű) hülyeség mellett, amikre 100% lett adva.


Ti mit gondoltok a válaszolók nagy része mennyire intelligens? Persze vicces ezt pont itt kérdeznem. :D


2020. szept. 1. 16:18
A kérdező szavazást indított:
A válaszolók nagy része nem intelligens
A válaszolók nagy része intelligens
Kb. fele-fele arányban fordulnak elő itt ilyenek is, olyanok is
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A gyk népét nem átlagos emberek alkotják, hanem a társadalom legalja.
2020. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

A gyíkos felhasználók 90%-a nő.

Mit is kérdeztél az intelligenciáról??

2020. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a 90% bőven sok :/
2020. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

En peldaul nagyon.

Tobbiek meg nagyreszt atlagos tirpakok.

(Hozzam kepest biztos)

2020. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a pontozásosdik megszüntetném, felesleges, semmi értelme, bosszúpontozás, stb.


Jó a meglátásod, a VALÓVILÁG pontosan igy néz ki, aki okos, intelligens, kiközösítik ott ahol a birkák 90%-ban vannak jelen pl egy 100 fős munkahelyet vegyünk például, vagy iskolát. Mindenhol megjelenik a birka effektus, és akik nem akarnak a birkák közé tartozni azok nem jutnak sehová, hiába okosak stb..


jól látod, nem csak itt van ilyen helyzet...

2020. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!