Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek miért...

Szerintetek az emberek miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Van egy (velem kb. egykorú) lány, aki nagyon nem bír engem. Folyamatosan visszahallom, hogy mennyire negatívan beszél rólam és pletykákat terjeszt, és ez már évek óta megy.


Ilyenkor mindig meglepődöm, mert életemben 10 mondatnál többet nem beszéltem vele. Teljesen máshol élek, elvagyok a saját életemmel és dolgaimmal, csak akkor jut eszembe ez a személy, ha éppen meghallom valakitől, hogy épp mit mondott rólam. Annyi kapcsolat van közöttünk, hogy egyik rokonommal és egy-két ismerősömmel jóban van.


Érdekel, hogy szerintetek az ilyen emberek miért csinálják ezt? Miért foglalkoznak olyan emberek életével, akiket nem is ismernek és semmilyen kapcsolat nincs közöttük? Vagy mi készteti őket arra, hogy egy olyan embert utáljanak, akit nem is ismernek és semmi rosszat nem tett velük?


Köszi a válaszokat!:)


L/22



2020. szept. 5. 07:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem tetszettél neki és kipécézett magának. Sajnos nagyon gyakran történik ilyen. Ebben leli örömét, hogy neked rossz. Próbáld meg elengedni, ne érdekeljen. Egy idő után TALÁN észreveszi, hogy le se szarod és így már nem lesz neki szórakoztató. :)
2020. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Mert miket mond rolad? Pont abban a valasz hogy miert utàl.
2020. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez történik. Valami hihetetlen. Nem értem őket, de nem gondolom, hogy túl pozitív az életük, biztos teli vannak méreggel.
2020. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!