Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hajlamos az ember...

Miért hajlamos az ember szándékosan idegesíteni magát hülyeségeken?

Figyelt kérdés
Én például mindig megfogadom, hogy soha többet nem jövök fel a gyakorira, de pár napnál tovább nem bírom. Feljövök és megint jól felidegesítem magam.

2020. szept. 5. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont a gyakorin egyáltalán nem tudom felidegesíteni magam. Viszont máson igen. Nálam ez azért van például, mert szeretek tervezni és általában az élet közbeszól, kezdhetek elölről mindent. Ezt nehéz megemészteni, nem vagyok egy spontán típus.
2020. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Mindig megfogadom, hogy nem jövök fel, mert soha nem akarok párkapcsolatot, ha tovább olvasgatom, milyenek igazából a férfiak, de mindig feljövök és olvasom, mert jobb tudni.
2020. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én csak az esetleges privátok miatt jövök fel, hátha érdeklődik valaki irántam.
2020. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek jössz fel? Én pl alapból ami olyan kérdés azon max röhögök, de idegeskedni. Minek?
2020. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Függő vagyok
2020. szept. 6. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is, de én a privát üzenetek miatt jövök fel xD
2020. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!