Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit filozofikus, vagy épp...

Kicsit filozofikus, vagy épp kifejtés, de értsétek jól: neked miről szól a 2020-as év?

Figyelt kérdés

Sokaknak annak évei, ami adott dolog, terve megvalósításáról szól, számadásról, munkahelyváltásról, költözésről, vagy effélékről. Neked mi az az küldetés. változás, ami ennek az évnek a fő lényegét adja?

Ha van publikus része, akkor oszd meg a kommentedben!



2020. szept. 5. 19:06
A kérdező szavazást indított:
COVID okozta körülmények közül az oktatási rendszerre vonatkozó változásokról
COVID okozta körülmények közül a munkahelyre vonatkozó vonatkozó változásokról
COVID okozta körülmények közül a baráti kapcsolatokat érintő változásokról
Költözés/lakásépítés
Mentális betegségek, szorongások kezelése
Kilépés a nagybetűs életbe
Esküvő, válás, gyermekvállalás
Számadás
Egyéb, esetleg összetettebb, mélyebb tartalmú dolgok
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
Tanulmányi szempontból, nekem kimondottan előnyös volt a kialakult helyzet. Nem kellett az iskolában ülni, ugyanazt gyorsabban megtanultam, lehetőségem volt új tantárgyakat tanulnom önszorgalomból.
2020. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy folyamatban lévő ügy, év vége felé aktuálisabb lenne ez a kérdés...
2020. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Útkeresésről.
2020. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküliségről. Minimálbér alatti órabérért sem engem vettek fel, arra is volt jobb.
2020. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A távoktatás nehézségeit jelöltem, az még újdonság. Mentális zavaraim már sokkal régebb óta vannak, kb. az életem szól erről, nem a 2020-as évem.
2020. szept. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Ezek közül semelyik. A covid nemigazán befolyásolta az életemet. Házasság, gyerek, lakás már rég megvannak, mentális gondom soha nem volt.

Én mindíg apró pici célokat tűzök ki így biztos a sikerélmény. Idén például sört tanulok főzni.

2020. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
39%

Meglátni a szépet minden helyzetben, ahol lehetséges. Kihozni a maximumot a legmélyebb időszakokból is. Rugalmasabb akarok lenni és csak arra összpontosítani, ami valóban számít. A covid időszak alatt kijött rajtam a magány érzése és rájöttem, hogy a megoldást erre a problémára magamban kell keresnem.


Sok közhely, de sokminden van mögötte.

2020. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem a munkahelyemen semmi negatív nem volt, sőt még emelkedtek is a fizetések, viszont a szeretteim és a barátaim is mind veszélyeztetettek és velük nem tudtam rendesen találkozni. Meg is viselt...
2020. szept. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 cukikutyus ***** válasza:

Számadás az eddigi életről,és tanulság a rossz döntésekből.

Most vagy lesz egy új fejezet,ahol az ember kijavíthatja,amit elrontott,vagy végetér a küldetés...

2020. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívás ☹️ Nem így terveztem ezt az évet. Totál szűrreális az egész. Nagyon várom, hogy vége legyen.
2020. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!