Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
73%

Gyűjtsél gyufacimkéket, azt otthon is lehet.

Bulizzál otthon a kiskertben a haverokkal, ennyi áldozatot kibírsz.

2020. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
82%

Bezony! Es tudod egy atlagembernek mennyi mindenrol le kell mondania elete soran? Nem, nem csak elovigyazatossagbol es ideigkenesen, hanem egy eletre szoloan. Hogy miert? Mert fontosabb a csalad, a gyerekek, a megelhetes, a munka? Mert az egeszsege nem engedi? Mert nem engedheti meg maganak? Mert rossz idoben, rossz helyre szuletett?

Ugye belatod, hogy par koncertrol lemondani meg nem a vilag vege?

2020. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
95%
A fő baj inkább az, hogy maguk a koncertek -és rendezvények szervezése, lebonyolítása is rengeteg embernek jelent munkát, bevételt, megélhetést. Ha ezeket lefújják és megszüntetik, mindenki egyből a közönségbe rúg bele, amiért elégedetlenkednek. Holott inkább a szervezőkre és munkatársakra kellene gondolni, akik éppen most estek el a munkájuktól.
2020. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 A kérdező kommentje:
1: És mi van, ha kitör egy vírus, és kitalálják, hogy mostantól határozatlan ideig tilos gyufacímkéket gyűjteni, meg a kertben a haverokkal bulizni, mert az fokozza a terjedést?
2020. szept. 6. 10:18
 5/125 A kérdező kommentje:
2: Ha valakinek valami élete hobbija, szinte csak azért él, akkor az nem tud csak úgy lemondani róla. Nem véletlen, ha egy sportoló balesetet szenved, amiből kifolyólag egész további életére fel kell hagynia a hivatásával, sok esetben évekre depressziós lesz.
2020. szept. 6. 10:20
 6/125 anonim ***** válasza:
91%

Engem ebben az dühít a legjobban hogy focimeccsek meg más sportesemények megtarthatók ahol ugyanúgy tömeg van és ugyanúgy egymás nyakába lihegnek az emberek. Én picit megértem hogy koncertek emiatt vannak lefújva mert nem lehet még elméletben sem távolságot tartani meg azt sem várhatják el hogy maszkban legyenek az emberek nyilván ezért sem lehet megtartani.

Meg sokan szeretnek ilyen helyekre járni. Én is dühítőnek tartom ezt az egészet, de hát ezvan.

2020. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
51%
Akkor még mindig marad a szalvétagyűjtés és a ház tetején ugrálni alternatíva.
2020. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
77%

Én is bulizós vagyok, szóval alapjáraton megértem amit mondasz, de azért ez röhejes. Nevetséges. Gyerekes. Azért mondják sokan, mert szeretnék ha erőt vennének magukon a hozzád hasonló emberek és felfognák a helyzet komolyságát, ami megkívánja bizonyos dolgokról való lemondást, pl. koncerte járást. Ez csak szórakozás. Találj más módot, találj valami más hobbit is. Emellett társasági esemény. Na de pont ez a baj, most nem nagyon kéne csoportosulni.

Mások edzésre nem tudtak járni és most nagyon sok sportot felsorolhatnék. A sport meg több mint szórakozás...

Éppen most semmilyen intézkedés sem korlátozza ezeket a tevékenységeket, nincs ok panaszkodásra.

2020. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
33%
A fedettpalyas tavolbanezes is opcio. Ha meg oda is beszabadul a virus, akkor a 100 meteres veralafutas.
2020. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 A kérdező kommentje:
8: Jelenleg nem. Voltam is egy limitált balatoni fesztiválon. A kérdésem a negatívan vélekedőkről szól.
2020. szept. 6. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!