Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érti meg valaki,...

Miért nem érti meg valaki, hogy nem érdekelnek a videók, amiket küldözget? Nektek van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, jókat szoktunk beszélgetni. Viszont állandóan videókat (beszélgetős, politikai, zenei, tüntetéses stbstb.) küldözget. Eleinte meg-meg nézegettem, hallgattam őket, de már nem. Már bele sem tekerek, mert nincs időm/kedvem ilyeneket nézegetni. Nem érti meg, pedig ezer meg egyszer elmondtam neki, hogy úgy sem nézem meg... Továbbra is küldi, és azokról akar beszélgetni. Múltkor nem reagáltam rá, hetekig nem beszéltünk, mert megsértődött. Elölről kezdte, vagyis ugyanott folytatja, ahol abbahagyta. Együtt dolgozunk, így szóban is folyton mondja, hogy nézzem/hallgassam meg, mert csak.... Közel 40 évesen nem érti meg, hogy nem érdekel!?
2020. szept. 6. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám küldi ezeket mert ráér egész nap. Soha nem tudom megnézni és még van sértődve.
2020. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nyugdíjas munkatársam is ilyen. Vagy megnézem, vagy nem.
2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kotelezni a masikat, hogy akar csak perceken at meredjen egy tartalomra, meg ha cuki allatok is, taplosag. Ossza meg egy platformon, akit erdekel, megnezi. Ez gyakori amugy, de onzo, tapintatlan, sajat magabol kilatni nem tudas. Mellekesen, sok ilyen ember nem nezi meg, amit neki kuldenek, mert az meg ot nem erdekli.

Meg ha erdekel is egy tema, en meg tudom keresni rola azt a videot, ami engem erdekel.

2020. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!