Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban lehetséges, hogy az...

Valóban lehetséges, hogy az emberek megváltoztassák egymást pozitív irányba?

Figyelt kérdés
Nemrég megnéztem két filmet: A, Apátlan anyátlanok; B, Éjjel a parton. Mindkettőben ez történt. A valóságban is lehetséges ez, hogyha valaki meg van zuhanva, találkozik valakivel, aki ki tudja billenteni az addigi negatív életéből, vagy ez az életben nem lehetséges? Tapasztalat?

2020. szept. 6. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Viszont fordítva is így működik sajnos.
2020. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban depressziósan találkoztam az egy év múlva már legjobb barátnőmmel, aki 3 év alatt kihozott belőle. Azóta már nem vagyunk barátok, eljátszotta a bizalmamat, viszont ezt a tettét mindig csak köszönni tudom. Miatta kerültem padlóra, amikor nem mondom mit csinált, ami két évig tartott, mert semmit nem tudtam róla, azt se, hogy él vagy hal, de azóta megerősödtem, túlléptem rajta.


Szóval igen, lehetséges. Persze ő is változott közben, csak az élet olyan lett, hogy vége lett évekkel később.

2020. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Pont annyira amennyire lelehet húzni bárkit
2020. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!