Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire "gáz" ,hogy megijedte...

Mennyire "gáz" ,hogy megijedtem 14 éves srácoktól?

Figyelt kérdés

Tesóm szedett a neten ilyen 14 eves társaságot, azok kötözködtek vele, szólt nekem mert jól kommunikálok ( legalábbis úgy tudtuk ) aztán amikor meg kellett szólalni leblokkoltam és dadogtam. Tudom nem ilyennel kellene foglalkoznom, rávett a tesóm, de most én tartozok neki mert beégtem 22 évesen. Rájöttem 4 hónapja nem volt semmi beszélgetésben részem, csak youtube-n néztem videókat meg filmet néztem.


Haverjaim akikkel tartottuk kapcsolaton mind vagy Pesten vagy külföldön van. Egyedül maradtam, most nagyon letargikus állapotban vagyok. Szégyen és a tehetetlenség amit érzek. Állás interjúk sem sikerülnek, megvan az oka.. durva felismerés. Mit csináljak?


22/f


2020. szept. 6. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre ne ilyen marhaságokkal foglalkozz.

A testvéredet is állítsd le.

Sokat kell olvasni, értelmes, normális társaságban beszélgetni.

2020. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Ennyi idos kis szarosok mar nemcsak veszelyesek, hanem kevesbe vannak tudataban, hogy mit csinalnak. Meg tobben vannak.

Ertem, hogy igazabol nem is ezzel volt a gond. Kijottel a normalis emberi interakcio gyakorlatabol. Ne csodalkozz. A fel vilag minimum. El fog majd mulni. Vedd ugy, hogy most bicikli nelkul biciklizni probaltal. Visszajon magatol, ha az elet is.

2020. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ezzel semmi. Egyszerűen nem jössz ki velük.

Én csak 19 vagyok, de én is kerülöm az ilyen korosztály társaságát. Meg se nagyon tudnék szólalni, nekik is más az érdeklődési körük meg nekem is. Ráadásul az esetek többségében ez a korosztály eléggé éretlen.

Felnőttekkel viszont annál jobban elkommunikálok vagy könnyebben kibontakozok. Keresd te is az idősebb korosztályt.

2020. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai csűrhe banda bármire képes, nehéz is rájönni, mennyi idősek.
2020. szept. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a maiak. A fiatalok mindig is veszélyesebbek voltak. Főleg csapatban ugye.. Nem véletlenül a suhancokat vitték a háborúkba. Vagy a Manson family tagjai is ugye középosztályos csitrik voltak. Asszem Radnótit is fiatalok verték halálra. 22 évesen meg alig vagy idősebb náluk. Meg ugye egy 14 éves szokszor már elérte a végleges magasságát is, és nem félti a testi épségét.


A bátyám mondjuk 198cm, és kicsit hájas-iszmos is ő mindig meg tudott védeni, de hát nem mindenki ekkora. Én is csak 180cm lettem. Jó ez, de időnként szívesen lennék egy nagydarab állat.

2020. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Falura költöztem nem rég, azóta semmi társaságom. Állásinterjúk nekem se jönnek össze.

Szerintem iratkozz be valami esti tanfolyamra.

2020. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, van köztetek 8 év, mit csináltak volna, homokot szórnak a szemedbe? Könyörgöm 14 évesek.
2020. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!