Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy az emberek...

Hogy lehet, hogy az emberek még világjárvány idején sem tudnak a s*ggükön maradni?

Figyelt kérdés
Augusztus végén sokan voltak a Balatonnál (talán most is sokan vannak, nem tudom). Önként és dalolva kiteszik magukat és a családjukat a veszélynek, és még fizetnek is érte. Miért?

2020. szept. 7. 14:35
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
36%

Nem állhat meg az élet, ez oké, de pont ezért kéne legalább a minimális szabályokat betartani közösségben, tömegben, stb stb.

Nem pedig tagadásban éli és propagandát gyártani a vírus ellen.

2020. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

#26

Akkor idézd azt, hogy ezt hol olvastad, amit írtál. Linkek együtt.

2020. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Jav. Linkkel együtt.
2020. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat, én nem éhen akarok meghalni egy olyan vírus miatt, aminek:

- 3% a halálozása,

- Nálam valószínűleg tünete se lesz,

- Olyanokra veszélyes, akiket más betegségektől is óvnunk, féltenünk kell.


A Balatont elkerültem, mert rühellem a tömegnyomort és nem a strand az életelemem.

De éltem és pénzt pumpáltam a gazdaságba.

2020. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
78%

Csak mellékesen megjegyzem, évente 130.000 ember hal meg az országban.


Eddig meghalt koronavírus miatt 600+ ember, ha egész évre vetítjük, akkor is az össz halálozások maximum 1-2%-a lesz a koronavírus miatt. Ebből is a 90% amúgy is meghalt volna egyéb betegségekben 1 éven belül.


Ehhez képest a rosszindulatú daganatok aránya közel 25%.

Szívizom elhalás, szívbetegségek még 25% Légúti betegségek szintén magas arányúak.


Rekord szinten vagyunk elhízásban, dohányzásban, alkoholfogyasztásban. Meg úgy alapvetően egészségtelen, mozgásszegény kultúránkat "megkoronázzuk" a jó magyar konyhával.


Én személy szerint elég viccesnek tartom, hogy vannak akik otthon "rettegnek" a koronavírustól, meg osztják az észt a világ megmentőiként. Miközben tolják magukba az olcsó moslékot meg döglenek a TV előtt vedelve a Kőbányait, miközben az asszony az erkélyen szívja a cigit vidáman.


Az egész testük egy időzített bomba. 60-70+ korosztályt érintő vírustól rettegnek, miközben ő maguk nem érik meg a 40-50 éves kort sem.


Na meg alapvetően kíváncsi lennék, a károgok hány %-a az aki valójában "karantéban" mindentől és mindenkitől elzárva éli az életét...

2020. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
6%
Szegény utolsó, komoly mentális problémákkal küzd! Valószínű a covid már az agyáig jutott.XD
2020. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
88%

L mint LOSER


Minden szavaddal egyetértek!



Annyi, hogy szerintem minden fejlett országban egészségtelenül élnek, max pár % különbség van különféle arányokban, ami a gyakorlatban semmit se jelent.

2020. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
81%

Még annyit hozzátennék:


Az eddigi éves halálozási arány minden halálozást összevetbe 40 millió ember.


Ebből kevesebb mint 1 millió a korona vírus miatt. Magyarul világszinten is ~2% írható a koronavírus számlájára, megjegyezve, hogy ebből legalább 1-1,5% amúgy is meghalt volna egyéb betegségben.

2020. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
10%

Szegéény, nagyon bizonygatod saját magadnak a "statisztikát", mással nem tudsz érvelni, sajnálom, hogy így félsz a covid 19től! Ezzel magadat leplezed le. Rettegsz!

Mondjuk van is okod.;)

2020. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
11%

#38:


Magyarországon a halálozási arány jelenleg 7% (forrás: [link] Azért a 7% az baromira nem ~2%!


Ráadásul milyen megjegyzés már az, hogy amúgy is meghalt volna egy-másfél százalékuk? Mi vagy te, jós, hogy ezt így tudod?? Simán élhetett volna az összes még évekig, főleg akik a harmincas éveikben hunytak el.

Meg egyébként is, milyen hozzáállás az már, hogy ha úgyis meghaltak volna, akkor ne is csináljunk semmit, hogy próbáljuk megmenteni őket!? Tudod, az emberek 100%-a meg fog halni valamiben egyszer. Ezek szerint egyiket se óvjuk soha semmitől, ha betegek lesznek, akkor meg ne próbáljuk meggyógyítani őket, mert szerinted ez az élet rendje, hogy haljon meg mindenki minél előbb, hiszen a vége így is-úgy is ugyanaz lesz?

2020. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!