Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendszeresen álmodok már 1...

Rendszeresen álmodok már 1 éve egy volt osztálytársnőmről, akivel sosem akartam együtt lenni, de ezek az álmok után nagyon kívánom őt és ez kezd kikészíteni. Mit kéne tennem? 22F

Figyelt kérdés
Ezzel a volt osztálytársnőmmel mindig is jóban voltunk, de sosem volt semmi komoly köztünk. Nagyon ellentétes a világ nézetünk. Ennek ellenére mindig is vonzónak találtam őt és valamennyire szimpatikusnak is. 2018 júniusában érettségiztünk le és azóta kb 4-5-ször találkoztam vele. Érettségi után ezek a bizonyos álmok kezdtek egyre gyakrabban megjelenni nálam, amikben ezzel a lánnyal valamilyen formában együtt vagyunk. Általában szexelni szoktunk ezekben az álmokban, de volt többször olyan is, hogy csak úgy voltunk egymással, mint egy pár (beszélgetés, összebújás stb.). Nem tudom mit kéne tennem, mert az ilyen álmok után 1-2 napig eléggé kívánom őt és depressziósnak is érzem magam, aztán persze ez elmúlik, de akkor is kellemetlen ez az egész. Szerintem itt az a helyzet, hogy a szívem kívánja őt, de az agyam azt mondja nem kéne ezt erőltetni, próbáljam elfelejteni. Melyikre hallgassak, mit tegyek? Nektek volt/van hasonló élményetek?

2020. szept. 7. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
2020. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon ellentétes a világnézetetek - ne akarj vele szoros kapcsolatban lenni!

Ez az ellentét még most is tart? Ha egyikőtök végleg megváltozott (de végleg, ám), akkor menj utána és beszélgessetek (ha még nincs párja).

2020. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kézimunkázz. Keress egy barátnőt, de ne őt.
2020. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%

Nem biztos, hogy teljesen jók azok az ötletek, amiket az előttem lévők írtak.


Megpróbálhatnád őt felkeresni Facebookon, rá írhatnál, összeülhetnétek egy kávéra valahol. Lehet azóta sokat változott, nem tudhatod, ezért kell adni ennek egy esélyt. Ha nem is jött össze, legalább tudod, hogy megpróbáltad.

2020. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!