Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kislányoknak miért csinálnak...

A kislányoknak miért csinálnak sokkal jobb játékokat mint mondjuk a kisfiúknak? Már nem vok kisfiú 20 vagyok, de én sztem sokkal szupibb a babaház meg a szerepjáték mint pl a kisautók. Oviban és alsóban csak lányokkal játszottam ilyeneket ((: 20f

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Az olyan játékok, amiknél számít, hogy milyen nemi szerve van az illetőnek, aki játszik vele, azok nem gyerekeknek valók. A többi játékkal meg bármilyen nemű gyerek játszhat, aki csak akar.
2020. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kár hogy már nem játszhatok :D
2020. szept. 7. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelt...fiú vagyok és kiskoromban barbiztam, fuck the system :D
2020. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha lesz egy kislányod vele játszhatsz.
2020. szept. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz, nem csak babajaz meg kisautok vannak.

Sot, en ugy erzem a lanyokra csak a babakat eroltetik, mig a fiuknak ilyen olyan robot/repulo/autos/allatos/vadaszos etc etc jatekok

2020. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kislányként a fiús játékokat szerettem, nem voltam túl "lányos" :)
2020. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kislànyként mindig kisautót kértem, távirányítós autót, stb. Egyszer kértem egy gyerek quadot is, de nem kaptam meg. Nem érdekeltek a babàk, meg a többi lányos játék. Még katonai bázisom is volt, kis katonàkkal, kis katonai autóval, minden. Volt, hogy a Mekiben lányos játékot kaptam és nem fiúsat, és teljesen csalódott voltam, mert a lányos valami nagy szar volt, ilyen rózsaszín kifestős cucc, a fiús meg valami robotos játék volt. Szerintem a fiús játékok sokkal klasszabbak a mai napig.
2020. szept. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Legot meg a Transformers játékokat jobban szerettem, mint a babákat.


Egy-egy átalakítható robot meg hidd el, szebben ki volt dolgozva, mint egy műanyag baba. (Amúgy csak nekem volt olyan babaházam, hogy csak a Szentlélek tartotta egyben? :D )


19L

2020. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!