Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok ti is ilyet érezni...

Szoktatok ti is ilyet érezni egy ember iránt? (Rossz érzés, lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Adott pl egy ember. Teljesen semleges dolgokat tett velem kapcsolatban, semmi okom rá, mégis, ha a közelembe kerül, egy mélyről jövő rossz érzés fog el. Nem hasonlít senkire, aki valami rosszat tett ellenem. Vajon mi lehet ennek a magyarázata? Más is szokott ilyet érezni?

2020. szept. 7. 23:58
A kérdező szavazást indított:
Én is éreztem már ilyet
Én még nem éreztem ilyet
Egyéb, kifejtem
Egyéb, nem fejtem ki
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hallgass a megérzéseidre.
2020. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na meg nem tudom, hogy kiírjam e külön kérdésnek, de ha akaratomon kívül párba állítanak az adott emberrel? Nyilván minél inkább szétválasztva oldjuk meg a feladatot, de befolyásojhatja a munkája az enyémet, viszont egyedül nem tudom megcsinálni, csere pedig nincs... Nyilvánvalóan túlélem, max 3 hónap lenne egy egy feladatnál, de valakinek van tippje ehhez is?
2020. szept. 8. 00:05
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne ossz meg vele semmi személyeset, csak a feladatokról tárgyaljatok. Nem tudom, hogy fizikailag veszélyes lehet-e, de ha nem akkor ne maradj vele kettesben és az első gyanús jelnél jelentsd valakinek.
2020. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem éreztem még ilyet, de másoktól már hallottam erről. Mindig volt valami az illetőben, ami nem jött be másnak. Ez vagy irigység volt, vagy szimplán előítélet.
2020. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ha velem kapcsolatban mindenki az első megérzésére hallgatott és hagyatkozott volna, akkor nem nagyon lennének barátaim.
2020. szept. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Szokott ez lenni. Mert unszimpatikus, nem tetszik az illető.
2020. szept. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a megérzéseidre szintű ezószöveg felpontozva. Az előítélet és irigység válasz lepontozva.

Hát, tök érthető, hogy gyűlöletkampánnyal lehet választást nyerni.

2020. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fizikailag nem hinném, hogy akármilyen fenyegetést jelentene.
2020. szept. 8. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt már ilyen nem egyszer,és mindig bejött.Egy pszichopatát pl.így ismertem meg.Bemutatkozáskor részéről tipikus vigyor,barátságos viselkedés,de nagyon rossz érzésem volt vele kapcsolatban.
2020. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Negatív neked az egyén. És ez annyira kijön, hogy ezt érzed. Minden embernél érzel valami hatást magadon, csak általában eléggé semleges ahhoz, hogy ne tűnjön fel.
2020. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!