Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik hangosan az utcán zenét...

Akik hangosan az utcán zenét hallgatnak azok miért teszik?

Figyelt kérdés

Bömbölt az utcán a " én megváltoztatlak " vagy valami ilyen igényes zene, 3 kifejlett jövő generációja bömböltette kifejezve, hogy " lyogom van te rák" ( aki érti az érti aki nem az majd megérti ). Azon gondolkodok, hogy ha én mennék végig Kárpátiát vagy TE-t nyomatva akkor rám szólnának érzékenyék? Kocsiba már egyel magasabb szint, nekem elég jó hangcucc van a kocsiba 3-as vagy 4-esen szól, ki nem hallatszik lehúzott ablaknál , de én hallom meg a mentőt is. Nade ha jön az BMW ( bömbi) vagy merga (Mercedes ) akkor biztos, hogy vagy Mr. Busta fog szólni, rendszerint az " elfogyasztják a hímivarsejtjeim ".


Mi szükség van erre?



#Etnokultúra
2020. szept. 8. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megfigyeltem, hogy minél primitívebb egy ember, az annál hangosabb. Vagy a beszéde, vagy a hallhatott zenéje. Itt mellettünk románok laknak, ordítva tudnak csak beszélgetni. Figyelj meg egy roma párbeszédet, élőben, vagy Maunika sóban. Te még nem hallottál svéd orvosprofesszort ordítani az utcán.
2020. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
IQ mutogatásnak akarják feltüntetni, de csak a hiányát sikerül;)
2020. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bekokkantás hatására révületben érzik magukat ettől.
2020. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs bennük fogyelmesség.
2020. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!