Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet igazából féltekeny volt...

Lehet igazából féltekeny volt rám?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen volt egy szintén fiatal lány aki 1 évvel több ideje dolgozik ott mint én. Az elejen nagyon talpraesettnek és magabiztosak láttam, valamiért még fel is néztem rá. Nem tudtam eldonteni hogy barátok vagyunk-e, mert bár töltöttük együtt a szabadidőnket kb abból állt, hogy magát istenitette, hogy őt mennyire imádják a munkahelyen, meg milyen sok dolga van mostanság, milyen fontos ember stb. Aztán később ahogy hallottam más emberek véleményét róla, kiderült hogy sokan egyszerűnek, primitívnek gondolják. A fiúk (2 szintén fiatal fiú aki ott dolgozik) meg mondták hogy szegénynek milyen szr lehet hogy idejon egy szép lány, miközben ő csak szimplán átlagos (ezen is meglepodtem, mert én úgy gondoltam, hogy szebb nálam). Aztán a végére tényleg jóban lettünk, és kb 1 év után beszélt nekem a lány arrol, hogy valójában nem túl magabiztos, ez csak egy ilyen álca. Szerintetek miért idealizáltam öt ennyire az elejen? Miért néztem fel rá? 19L (a lány 23 éves)

2020. szept. 8. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ja. Lehet. Friss hús. Feszesebb mellek, popsi.Stb........
2020. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hohy féltékeny volt. Te azért gondolod, hogy felnéztél rá mert igazából bekerultel egy új helyre ott az ember megakarja ismerni az új kollégákat és ő a te korosztályod is volt.
2020. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt féltékeny. Valószínűleg nem tud igazán felszabadult lenni a munkahelyén, ezért próbálkozik talpraesettnek és magabiztosnak látszani, ezért láttad ilyennek. De ha ez valóban belülről fakadt volna, nem lett volna szüksége arra, hogy arról beszéljen, hogy ő milyen menő és fontos. Ezzel próbálta saját magát erősíteni abban, hogy tényleg tudjon magabiztosnak tűnni. Az normális, hogy valaki szépnek látja, valaki nem. Biztos veled is így vannak az emberek, hogy egyesek szemében szép vagy, mások szemében nem. Tudod, ízlések és pofonok. Akik felfújatják az ajkaikat is azt hiszik, hogy szépek lettek, közben pedig sokak számára pont undorítóak. A fiatal srácok is még nagyon el vannak tévedve, ha azt hiszik, hogy a nőknek egyedül az fontos, hogy milyen szépnek látszanak. Sokkal nagyobb érték pedig az, hogy egy év elteltével van valakivel egy normális emberi kapcsolatod, hogy a csaj tud veled őszinte lenni, már nem játssza meg magát előtted. Ne játszd el ezt a bizalmat szerintem azzal, hogy kibeszéled a háta mögött, meg elárulod. Az ilyen emberi kapcsolatok sokkal fontosabbak egy munkahelyen, mint az olyan óvodás fszságok, hogy ki hogy néz ki, meg mittudomén.
2020. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Meglátott Téged milyen magabiztos bombázó vagy és teljes depresszióba zuhant a csaj. Ez történhetett. Bizony.
2020. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én nő vagyok és én azzal viselkedek így aki bejön nekem (meg tetszik).
2020. szept. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!