Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondotok valami jó könyvet,...

Boost16 kérdése:

Mondotok valami jó könyvet, 16 éves fiúnak? Úgy döntöttem amíg le nem megy ez a Kovid addig nem megyek iskolába kihagyok egy évet.

Figyelt kérdés

Nem tudok maszkot hordani nem kapok benne levegőt, szédülök a fejem fáj, és a kezemet amikor fertőtlenítgetik teljesen kisebesedett így én úgy döntöttem idén nem megyek többet iskolába. 16 vagyok, tehát megtehetem. Viszont a barátaimmal össze járok megszoktam várni amíg ők végeznek, és utána bandázunk.


De addig unatkozom kellene valami könyv.


Szeretem a fantasyt, de a Narnia összes részét elolvastam már 2x is kéne valami más is. :D


Tudtok ajánlani ?



2020. szept. 9. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem ez az alapvető kérdés, de miért nem kértél egyéni tanrendet?
2020. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel, hogy milyen könyvet ajánlanak.
2020. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az olyan macera, de a szüleim is támogatnak mert megértenek ugyanis ő nekik is viselni kell napi 12orart és tudják mennyire szar, de akkor tudnál válaszolni a kérdésemre is? Mert ez annyira most nem érdekel .
2020. szept. 9. 18:37
 4/19 anonim ***** válasza:
Birtalan balázs - sorskönyv nélkül.
2020. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Na és mi lesz ha szezonálisan, influenza szerűen a napjaink részévé válik a Covid? Akkor mikor fogod folytatni a sulit? 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️


De, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Frank Herber - Düne

Mark Lawrence - Széthullott Birodalom-trilógia

2020. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ajánlásokat mindjárt beírom a keresőbe. Remélem használtan is meglehet venni mert nincs olyan sok pénzem. Még ha nem is tűnik el ez a követelmény elfog tűnni a szüleim szerint. Ők elég jól látnak dolgokat.
2020. szept. 9. 18:56
 7/19 A kérdező kommentje:
De lehet addig nem is megyek vissza amig amikor majd hhuszon sokezer éves leszek és felzabalom magam egy fél tonnára és majd a Norbi sztárt csinált belőlem :DD
2020. szept. 9. 19:01
 8/19 anonim ***** válasza:

#7 Meg van a sztori. Kicsit szánalmas ezen a túlsúlyos gyereken csámcsogni, poénkodni...


Ha érdekel meg van mind2 epub, pdf formátumban.

2020. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Wuuuuh de utálok laptopon olvasni kifolyik a szemem :D
2020. szept. 9. 19:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Vaják, trónok harca. Ez a két regénysorozat betart pár hétig.
2020. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!