Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nicki Minaj vélemény?

Nicki Minaj vélemény?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint? Külsőre, belsőre, a zenéjével, vagy mivel kapcsolatban vársz véleményt?
2020. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenről
2020. szept. 9. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
A "Turn me on" című szám, amit annak idején David Guettával adott elő, kifejezetten tetszik mind a mai napig, de a 3 évvel későbbi közreműködés, a "Hey Mama" se rossz, de abban a számban már hallhatóan újabb zenei irányzatok figyelhetőek meg. Persze az is még benne van nálam a tetszetős kategóriában. Meglátásom szerint Nicki Minaj is belekerült végül abba a cipőbe, mint amibe a többi mainstream popzene előadó is: a régi számok jobbak, amik a 2010-es évek elején készültek és a többiekhez hasonlóan, neki se nagyon tett jót az új popzene hullám, mely kb. 2015-2016 óta tart. Bár nem olyan rosszak a mostani számai se, de azok már nem épp az én ízlésemnek valók, de még mindig elég jók ahhoz, hogy a több éve tartó rajongást fennt tartsa még pár évig.
2020. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én undorítóan erőszakos és agresszív nőnek tartom a klippjei, zenéi alapján. Megnéztem pár interjút is vele, az is kiderült, hogy eléggé proli is.
2020. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Külsőre összességében szép nő, a hülye színű parókáit meg szórakoztatónak találom. A zene amit csinál nem az én műfajom, de tisztelem, hogy sokáig ő volt a női rap koronázatlan királynője. Ami nem szimpatikus benne az az, hogy sok helyen olvastam, hogy szándékosan szabotalta más női raperek karrierjét, hogy továbbra is meg tudja tartani a státuszát, plusz gusztustalannak tartom, hogy kimentette a gyerekmolesztalo testvérét a rá kiszabott büntetés alól, és elvileg a férje is ült nemi erőszakért.
2020. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Az én anakondám nem, ha nincs feneked édes
2020. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
A szememben elásta magát amikor 5 kiló szilikonnal a testében szapulta a vékony nôket az anacondában.
2020. szept. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Jó zenéi vannak, de sosem láttam, nem ilyennek gondoltam. Nem szép. Nézz rá Iggi Azalea, sokkal jobb nő, ha az implantátumban gazdag női kategóriában.
2020. szept. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
She's da queen
2020. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Bohóc. Az ahogy összes többi ilyen kreált műember sztárocska.
2020. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!