Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sokan nem...

Miért van az, hogy sokan nem szeretik az öreg embereket?

Figyelt kérdés
Sok fiataltól hallom, hogy pl. konkrétan undorodik tőlük, mert rozzantak, a bőrük se olyan, mint fiatalon, stb. De hát ők is emberek, és mi, fiatalok is leszünk egyszer öregek.
2020. szept. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom,én most vagyok 21,de régebben is tiszteletem az időseket.


Segítek nekik a vonaton,beszélgetek velük az utcán stb.


Nem értem valakit miért zavarnak,hisz nem gondolnak bele hogy egyszer mindenki megöregszik,még ŐK is!

2020. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokat nem szeretem akik megkövetelik maguknak a tiszteletet, de közben úgy beszélnek a fiatalokról meg a fiatalokkal mintha a kutyájuk lenne. És azt hiszik ők ezt megengedhetik maguknak. Pedig egyáltalán nem.
2020. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Mert általánosítanak.


Én sem örültem, amikor egy idős nő pár napja a nyílt utcán elkezdett velem ordítani és káromkodott, az anyámat szídta valamiért, ami igazából nem szabálysértés, csak ő gondolta annak (egy panelház előtt egy utcában, amin kutyával át lehet haladni, a kutyám megszagolt egy bokrot, de nem jelölte meg, mindenestre ő úgy gondolta, hogy igenis megtette és ezt gusztustalannak tartotta, mert ott emberek laknak és ezért lettem dög, a kutyámmal együtt, az édesanyám meg egy k.rva, akit amúgy nem is ismert és jelen se volt), de ezért nem vetem meg az időseket, elvégre akkor megvetném a nagyszüleimet, akiknek rengeteget köszönhetek, megvetném az idősebb kutyás ismerőseimet, akik mindig tündérek hozzám, sőt, ezt a fent emlegetett nőt is megvetném, aki lehet, hogy egy angyali teremtmény, odaadó édesanya és nagymama, szerető feleség, kemény munkából nyugdíjba vonuló kiváló munkaerő, segítőkész, hasznos és értékes tagja a társadalomnak, aki most nehéz időkön megy át vagy volt egy rossz napja.

2020. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kor alapján ítélek meg egy embert és kizárólag a kora miatt nem fogok sem tisztelni, sem tiszteletlen lenni valakivel. Aki trágya ember volt fiatalon abból nem lesz tiszteletre méltó csak azért mert megöregszik.
2020. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a viselkedésüket nem szeretem.
2020. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én csak azokat nem szeretem akik tirpákok, húgy/szar szaguk van és hetente max 1x fürdenek, na meg azok amelyeknek átható kannásbor szaguk van (legjobb amikor a reggel 8as busz egész légterében lehet érezni)
2020. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert a magyar idősek nagy része igénytelen, tájékozatlan, mindenhez jobban értő, beképzelt hőbörgő.
2020. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!