Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért támadják Dancsót a...

Miért támadják Dancsót a legutóbbi videója miatt, hogy rávette a gyerekeket, hogy gyűlölködő kommenteket hagyjanak, amikor az eredeti videó (amiről Dancsó videója készült) alá rengeteg utálkozó hozzászólást írtak már hónapokkal Dancsó videója előtt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 00:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%

Mert Dancsó 1 millió feliratkozóval rendelkezik, akiknek a nagy része tizenéves gyerek, ez pedig elég nagy hatalom és felelősség.

Ez a s*ggfej meg arra használja, hogy gyűlöletet, utálkozást, negativitást szítson, ahelyett, hogy valami pozitív ügy mellé állna be, és próbálna valami értéket átadni, helyes irányba terelni a követőit.

Azt már meg se említem, hogy a csávó már elmúlt 30 éves, és abból csinál tartalmat, hogy affektálva, pojácáskodva oltogat egy 14 évest.

Borzasztóan szánalmas már a Dancsó, és ezzel az új videójával aztán tényleg pengeélen táncol. Egy csomó olyan embernek is szemet szúrt ez a mostani húzása, akik eddig nem nagyon foglalkoztak vele.

2020. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
82%
Nagy eséllyel azért, mert viccet csinált a a srácból pusztán azért, mert 14 évesen ennyire hazafias és már eleve a beszédstílusa és a magatartása teljesen különbözik a kortársaitól. Elég gáz volt már eleve, hogy az anyja is kiröhögi szegény kisfiút. Dancsó eszét pedig elvette a hírnév és a sok feliratkozó. A régi videóiban volt komolyság és humor is, mostanra már csak a minimumot hozza (néha azt se) azzal, hogy gúnyt űz mindenből, amin épp csámcsog az internet. Attól, hogy már Dancsó előtt is kapta a bántást a gyerek, az egy dolog. Dancsó csak rátett egyel, hogy még szélesebb körben ismerjék meg & a videója stílusa miatt rengetegen már alapjában véve nem vették komolyan a srácot. Dancsó is csak egy újabb bully.
2020. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
20%

Évek óta ez Dancsó Péter egyetlen értékelhető,régivágású videója.


Tudniillik ilyenekkel kezdte a pályafutását,és emiatt let kedvelt.


Puzsér(aki Dancsó haverja) nemrég kiosztotta Dancsót hogy miért nem csinál jó videókat,hát most csinált.


Link: [link]



Egy volt Dancsó fan.

2020. szept. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
83%
Én nem gondolom amúgy, hogy Dancsó rosszat akarna a srácnak, ha rólam készítene bárki videót hasonló stílusban, jó eséllyel röhögnék rajta. Inkább úgy tűnik, mintha nem lett volna eléggé körültekintő, mintha nem számolt volna azzal, hogy a kiskorú feliratkozói másképpen fogják felfogni ezt az egészet, mint ő a 33 éves fejével. Neki ez poén, a 12-15 éveseknek meg az jön le belőle, hogy nyugodtan lehet baszogatni a "strébereket" (megjegyzem, szinte biztos vagyok abban, hogy a gyerek Aspergeres).
2020. szept. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy 14 éves nem tud ellene mit tenni.
2020. szept. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
28%

Én őszintén nem értem miért akadtak ki ennyien. Engem is szivattak amikor gyerek voltam pár dolog miatt és mindig is kiálltam az ellen, hogy valaki a másik embert ok nélkül bántsa, ez a gyerek viszont olyan úton indult el az életben, amitől semmi jót nem fog kapni, mindenki aki körülötte van utálni fogja.


Most őszintén, ha lenne gyereked, és az lenne a legnagyobb szenzáció az életében 14 évesen, hogy befalaztat 2 ablakot vagy hogy szalagot rak egy korlátra, úgy gondolnád jó élete van/lesz annak a gyereknek?


Dancsót már rég nem kedvelem, de ezzel a videójával épp nem látok olyan sok problémát mint mások.

2020. szept. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
De, ha jobban megnézitek, akkor látjátok, hogy Dancsó Péter nem bántja a fiút. Tesz egy megjegyzést, hogy 14 évesen jó, hogy ezt csinálja, csak kevesebb energiabefektetéssel kéne, higy tegye, ami egy tanács is ahhoz, hogy hogyan maradjon bizonyoshatárokon belül, ami a többi 14 évesnek elfogadható. A Világon mindig is voltak bántalmazók, nem most hozta őket a Világra és mindenki tudja, hogy még Dancsónak sincs akkora hatalma, hogy egy "Szeressük egymást gyerekek" videóval a bántalmazók hirtelen megváltozzanak és barátkozzanak az áldozataikkal.
2020. szept. 10. 07:04
 8/50 anonim ***** válasza:
95%

Egy olyan közisnert figura, aki egymillió feliratkozócal rendelkezik a neten és népes rajongótábora van, minden szaváért felelősséggel tartozik. Én sem hiszem, hogy ártani akart volna a srácnak, de attól még megtette. Most sokan hihetik (pont a videó hatására), hogy ez a kölyök nyugodtan csesztethető és meg is érdemli, mert a Dancsó is beoltotta (még ha nem is volt szándékos). A szavaknak súlya van, ha népszerű az ember, akkor pláne. Talán még helyre lehet hozni, ha Dancsó egy videóban tisztázza, hogy nem akarta bántani a srácot, megkér mindenkit, hogy ne piszkálják, ne ítéljék meg és bocsánatot kér az ifjú Petitől az esetleges internetes bántalmazásért.


Nem lepne meg, ha ezzel a videóval lassan elkezdene a népszerűsége csúszni a lejtőn. Mondani szokták, hogy minél nagyobb a felemelkedés, annál nagyobb a bukás.

2020. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Amúgy, szólok előre, hogy mindenkinek zöld pontot adok, csak, mert látom, hogy már myomtak páran pirosat.
2020. szept. 10. 09:28
 10/50 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, de én úgy érzem, hogy Dancsóval vagy nélküle, már azzal célponttá vált a srác, hogy felkerült róla a videó. Nézzétek meg az Index által feltöltött videót, sokkal előbb írták a negatív kommenteket, mint Dancsó. Leírták benne, hogy "hahaha fogszáblyzós, hihihi furán veszi a kevegőt, huhu...húúú de arrogáns, mert okos és, ha okos, biztos arrogáns", meg a többit, ehhez a gyűlölködéshez nem kellett Dancsó, ő max annyit ért el, hogy a többi hasonló felfogásu gyerekhez is eljutott és, mint egykori iskolai bántalmazott kijelenthetem, hogy még egy Youtuber sem tud csodát csinálni. Pl, amikor külföldön éltem, a bántalmazóim megnézték volna esetleg egy egymilliós Youtuber "ne bántsatok mást" videóját és ugyanúgy ütöttek volna, mert akcentusom volt.
2020. szept. 10. 09:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!