Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem nézik ki belőlem az...

Miért nem nézik ki belőlem az emberek hogy letettem a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Senki nem nézi ki belőlem, pedig megvan a jogsim. Miért olyan hihetetlen az emberek fejébe?

2020. szept. 10. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert úgy érzik jól magukat ha a másikat lekezelik.Azt hiszik ettől ők többek lesznek.
2020. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy szarul vezetsz, de az is lehet, hogy csak szimplán rosszindulatú emberekkel vagy körülvéve.
2020. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy fiatal vagy? Vagy annak nézel ki? Neadjisten nem tűnsz olyan jó anyagi helyzetűnek aki megteheti hogy jogsija legyen? Nem tudom. De ez az első benyomás, én nem vonnék le belőle következtetést.
2020. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23 éves Férfi vagyok. Sz..rul nem vezetek. Anyagi helyzetemet pedig nem ismerik. Hát a rosszindulatról nem tudok mit írni, fogalmam sincs hogy ki, milyen szempontok alapján rosszindulatú vagy sem.
2020. szept. 10. 16:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálamnál t..knyosabb gyerekről van szó, akinek a béke segge alatt van a B kategoriás jogosítványa.
2020. szept. 10. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne csinálj már farokméregetést a jogsi meg autó kérdésből. Úgy viselkedsz mintha mélyen megsértett volna a férfiasságodban az a "kis taknyos", csak azért mert azt hitte nincs jogsid. Ez az égvilágon semmit nem jelent, nem fontos semmiben, de te vérig vagy sértödve. Chill van, és foglalkozz fontosabb dolgokkal, ne vegyél ilyen semmiségeket magadra!
2020. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az írásodból itélve te egy írgalmatlan nagy faragatlan bunkó vagy. 🖕🖕🖕
2020. szept. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!