Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegetek van már Dancsó Péter...

Elegetek van már Dancsó Péter tartalmatlan tartalmú videóiból?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezt az embert. Sosem hittem volna hogy ez majd egyszer így lesz. Én már 2011 óta nézem a videóit, Szirmai Gergely és ő voltak a nagy kedvenceim. Szirmai maradt, plusz jött még pár kedvenc. Petit meg 2015 óta nem bírom nézni. Azóta kíváncsiságból néha rákattintok, de már nem szórakoztat sajnos. Most kb pár napja feltett egy videót a 14 éves kisfiúról. Tudom, hogy sokan támadják! Nem ezen akarok én is lovagolni. De valóban gusztustalan volt egy kisfiút kifikázni. Gondolhatta volna, hogy mivel influencer ezért sok embert fog a véleményével befolyásolni. Ha csak közvetetten is de szerepet vállalt abban, hogy ezt a kisfiút a kortársai széttépjék. Lehet, hogy nem így akarta, sőt biztos. Nem tartom egy rosszindulatú embernek. De jobban oda kellene figyelnie milyen tartalmat gyárt. Most gondoljatok bele indítok holnap egy YT csatornát. Elmondom ugyanazt mint a Dancsó, akkor megnézik kb 2-3an , aztán kész. Míg őt megnézik 400ezren. Mennyivel nagyobb a különbség. Másrészt én magam is tudom, milyen az ha az iskolában Bullying ér. Nagyon sokszor megvertek, csúfoltak, online bántalmaztak. Nem vagyok sem megmondó, sem semmi. Csak érdekelne, illetve foglalkoztat ez a kérdés.

2020. szept. 11. 08:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
34%
Mit pattogsz? Ne nézd azt kész. Rengeteg olyan celeb van, akiket nem bírok én sem, de nem is foglalkozom velük.
2020. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mindenhol ott van. Ez olyan, ha utálom a Fideszt, akkor ne nézzek olyan tartalmat amiben ott van ok. Mindenhol ott vannak, a plakátoktól a postaládámig. A Youtube is mindig feldobja a vidóit. Így néha belenézek. De gondolhattam volna, hogy itt vannak a fanatikusai. A Gyakori pont ugyanaz a szint.
2020. szept. 11. 08:33
 3/43 anonim ***** válasza:
23%
Nincs mindenhol ott, csak Youtube-on. Ne kattints rá. És nem vagyok a fanatikusa, pont letojom a Dancsót :D Éppen ezért nem is nézem. Te viszont nézed és utálkozol. Ostoba vagy.
2020. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Hát ha te mondod akkor biztos úgy is van! :D
2020. szept. 11. 08:36
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Belehet állítani hogy ne ajánlja többet azt a csatornát szívesen
2020. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
85%

Apró kiegészítés: Dancsó azóta már leszedte azt az ominózus videót és egy bocsánatkérő üzenetet hagyott ott a helyén. Más kérdés, hogy azóta már úgyis látta kb az egész ország, szóval ez így utólag már nem sokat ér, de legalább egy minimális emberi gesztust tudott tanúsítani (még ha feltételezhetően külső nyomásra is tette).

Egyébként meg egyetértek. Borzasztó nagy csalódás az egész ember. Viszonylag értelmiségi videósból az egyik legidegesítőbb, legkártékonyabb, legigénytelenebb jelenséggé vált, aki a fiatalokra hatással lehet.

2020. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
6-osnak! Ezt még nem hallottam, vagy láttam volna. De ha valóban így van, akkor ez egy szép dolog tőle. Mint írtam én nem tartom őt egy rossz embernek, csak iszonyat pusztító, ártalmas tartalmakat gyárt. Ami egyrészt azért van mert megakar felelni a mai trendeknek. Nem lenne népszerű, ha még mindig a kis ingjeiben készítené a kritikákat. Bár bizonyára a nézői is igényesebbek lennének. Ez az ő választása volt ennyi. Akik meg okoskodnak, azokat nem értem. Miért fáj nekik, ha leírom a véleményemet egy adott dologról ami nem tetszik? Manapság “valakiről vagy jót vagy semmit?” Érdekes.
2020. szept. 11. 08:47
 8/43 anonim ***** válasza:
53%

Nincs elegem.


Régen se volt olyan nagy szám csak egy sima film parodizáló...

Angol nyelven még az ő műfajában is mérföldkövekkel jobb videósok voltak-vannak.


Amúgy letudod tiltani a csatornáját ha annyira nem érdekel,de láthatóan csak nézed :D

2020. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyjából 10 éves lehettem, amikor néztem, és élveztem a tartalmait.

Aztán valahogy leszoktam az ilyen challange meg “hülyét csinálok magamból mert ezt akarják a nézők” típusú videósokról.

Mikor néha kidobta a YouTube a csatornáját, akkor mindig beállítottam, hogy nekem ne jelenjen meg többet.

Szóval jól meg is voltam ezzel egészen tegnapig, mikor láttam a Tanulom Magam csatorna kritikáját. Engem lesokkolt, hogy Dancsó ide jutott. Komolyan egy ambiciózus gyereket akart legutóbb lehurrogni? Nagyon gáz amit leművelt.

Annyira nem akarom támogatni ezt a szenny csatornát, hogy mikor kiváncsi lettem a kommentekre, akkor egy másodpercnél megállítottam a videót és az ad blokkot is benyomtam. Miattam igazán ne legyen több perc nézettsége se reklám miatti támogatása.

Az ott levő kommentek azért kicsit megnyugtattak, hogy valóban nem csak én látom káros dolognak a csatornáját. De már középiskolába se volt olyan osztálytársam, aki nézte volna :))


Sajnos a nézői nagy része azonban gyerek aki látja és élvezi azt, hogy bullying folyik és ők maguk is átviszik gyakorlatba

2020. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 mittudomen721 ***** válasza:
24%
Eleg gaz ha barmikor is "szorakoztatott". A szirmai is egy szar. Az egesz magyar youtube szar. Nehany videostol eltekintve. Szvsz
2020. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!