Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk azért is megbámulhatnak...

A fiúk azért is megbámulhatnak egy lányt,mert nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Ma jövök ki egy kínaiból és egy talpik márkás cuccos srác nagyon megnézett magának. Még a buszon is mikor felszáltunk nézett.

Alapjáraton sokan mondják h szép vagyok. De most stílust váltottam és egy művészi vagy kicsit fiúsabb lettem.

Az ilyet megnézik a srácok?


2020. szept. 11. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

A fiúk gyakran kommentálják azokat is,akik nem tesztszenek nekik,ugyanúgy,mint a nők azokat a férfiakat,akik nem tetszenek nekik.....Csak talán sok férfi kicsit jobban hangot ad neki...Nálam annó a

"PANZER!!!!FEDEZÉKBEEEEE!!!" volt a szöveg,vagy "na ezt a súlyt még egy 20ezer köbcentis dízel motor sem vinné el egy méternél tovább..." :D

2020. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek nem csak a szép dolgokat nézik meg. Ugyanúgy megbámulunk egy furcsa, vagy egy kifejezzeten visszataszító dolgot is.
2020. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Van, aki igen.
2020. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akk jó kérdés hogy most jól nézek-e ki vagy sem?!😂

Ez nagyon gáz

2020. szept. 11. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam megbámulni olyan lányokat is, akik alapjáraton nem tetszenének, ha bejön az öltözködésük. Lehet, hogy annak bizonyos illetőnek is imponált a kicsit elvontabb stílusod :)

Annyit még megsúgok, hogy szégyen-nem szégyen, de én is jobban felfigyelek egy olyan lányra, aki kicsit lazább, fiúsabb az öltözködése terén, és mondjuk kockás ingeket, vagy bő, oversized pólókat visel.

2020. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most te komolyan azt szeretnéd, hogy mondjuk meg neked, hogy jól nézel-e ki csak azért, mert egy fiú megnézett?

:D

2020. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 😂nem

Csak most nemtom h miért nézett meg és a szociális fobiám miatt elég zavaró

2020. szept. 12. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a 'művészi'? Kíváncsi lennék rá. :)


Nyugodt lehetsz, ha még a buszon is nézett, akkor tetszettél neki!


Nem jellemző, hogy valami rondaságot huzamosabb ideig bámulnának...

2020. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!