Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az milyen tulajdon...

Szerintetek az milyen tulajdonság, ha nem érdekel, hogy kibeszélnek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem zavar, amíg hátrányom nincs belőle, de úgy érzelmeileg nem érzem negatívak. Sőt érdekesnek is tartom, ha tehetném mindet végighallgatnám.

2020. szept. 11. 22:26
A kérdező szavazást indított:
az emberek nagy része nem ilyen, de pozitív
az emberek nagy része nem ilyen és negatív
totál semleges
átlagos, vannak mások is így, pozitív
átlagos, vannak mások is így, negatív
én is ilyen vagyok és örülök neki
én is ilyen vagyok és szerintem ez nem jó
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés infót adtál meg. Ismerek embereket akik tudják, hogy a barátaik kibeszélik őket a hátuk mögött mégse bánják. Ezek közé tartoznál?

Így vagy úgy, előbb vagy utóbb származna belőle hátrányod.

2020. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezek közé tartozom szerintem. A hátrányt úgy értettem, hogy amíg több hasznom van a kapcsolatból, mint hátrányom, addig megtartom és nem zavar. Persze nem tudom mindenről mit beszélnek a hátam mögött de amiket így elkaptam, azok olyanok voltak, hogy pl magamban beszélek (úgy értve, hogy hangosan gondolkodom, ha nagyon figyelek valamire), nem illett a felsőm színe a zoknimhoz, kilógott az akasztóhurok a ruhából, csak úgy unszimpatikus vagyok, túl hangosan beszélek, folyton nyavalygok stb. Nem jut több eszembe hirtelen. Biztos mondtak már rólam rosszabbat is, de valahogy nem tud megbántani. Illetve egy csomóról nem is tudom, miért beszélnek úgy, mintha a hátam mögött kéne, pl, hogy hangos vagyok. Most ez miért olyan, hogy nem lehet megmondani? Úgy érdekelne, mert ha tényleg olyan, akkor akár változtatok is rajta.
2020. szept. 11. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Hú nagyon komoly gondok vannak veled. Addig lesz "hasznod" belőlük amíg egyszer majd óriási károd. De gondolom te majd megbocsátod azt is. Ez a kapcsolat egy HAZUGSÁG. Az önértékelési problémáidat ne egy hazug kígyó ember figyelmével próbáld meg pótolni hanem vegyél erőt magadon és nézz magadba, mert belül van az amit te kívül keresel.
2020. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!