Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy ne szóljanak bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Társasházban lakunk, több lépcsőházas. Kidobtam sok régi cuccomat, amik már használhatatlanok, három szemeteszsáknyi.

Vittem le, és nekem esett a lépcsőházból két öregasszony, hogy hétfőn viszik el a szemetet, addig a ház hova teszi? Úgy, hogy ők is csináltak ilyet. Mondtam, hogy semmilyem társasházi írott szabályt nem szegek meg (tényleg nem), és nekik sem ígértem meg soha semmit, és törvénybe sem ütközik amit csináltam.

Erre bepanaszoltak a szílüleimnek, akik követelik, hogy kérjek bocsánatot a két öregasszonytól.


Nem az a kérdésem, hogy helyesen viselkedtem-e, hanem nem hogy a szüleimet hogy vegyem rá arra, hogy hagyják rám és a két öreglányra a dolgot.

Amúgy is fasirtban vagyok velük (a két öreggel), szerintem féltékenyek, hogy nekem van szexben részem, nekik meg nincs.


17/L.


2020. szept. 11. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Frontin gyere le...

Hogy jutottàl erre a vegkövetkeztetèsre? A szex dologra..

2020. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk hogy milyen konfliktusok voltak közöttettek eddig, de gondolom ennek volt előzménye. Miért akarják hogy bocsánatot kérj? Beszóltál nekik?

Én se értem hogy jutottál arra higy irigyek rád 🙂.

De a válaszom a kérdésedre az, erre nem lehet mit írni. Én egy hétköznapi összezörrenést látok a szülőkkel. Szerintem várj egy évet és olvasd végig ismét a kérdésedet. Talán rájössz hogy milyen gyerekes volt.

2020. szept. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!