Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy pasi vissza akar élni...

Ha egy pasi vissza akar élni egy nő fényképeivel, milyen oldalakon csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival, sajnos küldtem neki magamról 2darab képet és mivel nem akartam vele találkozni mert erőszakos volt a leveleiben, félek vissza él vagy felhasználja a képeimet. És nem tudom hogyan lehet le ellenőrizni hogy milyen oldalakon lehet ezt meg tenni?

#foto, vissza élés, webhelyek
2020. szept. 13. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
google képkereső és ha fent van valahol kiadja.
2020. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtöbb ilyen fotó a napiszaron köt ki.. elég undorító az ilyen viselkedés, remélem nem él vissza a fotóiddal.. de nem szabad ilyen képeket küldeni, soha, senkinek.. tanulj belőle :)
2020. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kajak van ilyen?

És totálisan jól müködik?

És ha meg találom tudom majd töröltetni vagy efféle?

2020. szept. 13. 10:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Google képek-feltöltöd(behúzod) amit küldtél neki és kiadja ha valahol fent van. Igen létezik és általában működik.
2020. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És lehet töröltetni vagy tiltatni ha fent találom?
2020. szept. 13. 10:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Passz, egész biztosan. A Google felé jelezni kell stb, de ehhez már nem értek.
2020. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, nem lehet töröltetni. Nem foglalkoznak vele. Elég szívás
2020. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami az interneten fent van, azt vissza lehet keresni.Az oldaltól is függ, van ahol leszarják és fent marad a képed, ritkán törlik.Egyszer úgy is keres rá, hogy tükrözve legyen a kép, ilyeneknél sokszor ezt a technikát használják, hogy ne találd meg.
2020. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az, és nehéz a neten normmális pasit is találni, mert sose lehet tudni, ki ül, a monitor másik oldalán.
2020. szept. 13. 10:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Google képkereső sem talál meg mindent, sőt. A zárt oldalakról nagyjából semmit nem tud kihozni. De sok esetben már akkor sem talál meg egy képet, ha van rajta kis mértékű módosítás, pl. el van forgatva pár fokkal és módosítva van a kontrasztarány.

Megpróbálhatod még a tinyeye-t is.

2020. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!