Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az az ember aki a munkahelyén...

Az az ember aki a munkahelyén lusta,ahol tudja kihúzza magát az élet más területen is általában olyan?

Figyelt kérdés

Számomra az ilyen ember felelőtlen, nem tud elkötelezett lenni senki és semmi irányába. Van ilyen kollégám és az a véleményem róla a látottak alapján ő mindenben ilyen. Hülyéskedni,poénkodni szeret,de addig jó haver ameddig erről van szó. Ha komolyabb dolog van nem lehet rá alapozni.Minden unalmas neki,pénz is több kellene, de megdolgozni érte ne kelljen.Mindent érdekből csinál,a legkisebb dolgot is.Ha van több munka ő az akire nem lehet számítani. Várost is váltott már munka miatt, országot is szeretett volna váltani. A magánéletben is elvált gondolom a félesége aki elmondása szerint egy nagyon konoly nő megelégelte anno a t.ketlenkedest,lustálkodást és lépett a lányával.

Teher másoknak az ilyen munkatárs.



2020. szept. 15. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb motivàlatlan.

Ha valahol pl teljesitmenybérben lenne nyilvan dolgozna.

Ha fontos lenne a pàrja nyilvan azert is tett volna.

2020. szept. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, de csak a munkában, a magánéletben nem. Igyekszem minél kevesebbet dolgozni, úgysem fizetik meg plusz erő és energia befektetést. Fiatalon persze nagyon motivált voltam (most 40 múltam), mindent megcsináltam, aztán rájöttem, hogy tök fölösleges.

Munkahelyet szoktam váltani, ha valami gond van, de nem ugrálok, most is már 4 éve ugyanott vagyok, multinál jó fizetéssel, nem panaszkodom, de az utóbbi 3 hely is olyan volt, hogy interjún előadták, mennyi meló van, aztán meg lehetett csinálni 2-3 órában is. Persze nem szóltam, hülye is lennék több melót a nyakamba venni ugyanannyi pénzért. Érdekes módon mindig ez a vége, hogy alig kell dolgozni :)

A családomat nem hagynám veszni, de munkahelyet bármikor lehet váltani.

2020. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg tudom azt az embert érteni.
2020. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as ha te kollégád lenne lehet nem értenéd meg 🙂hónapokig alig végzett valamit elejétől fogva,még az is sok volt amit kapott érte.

Annyira nem rossz a kereset a cégnél, persze mindig lehetne jobb.Mostmár dolgozgat de ha a főnöknő nincs ott kihúzza magát. Ő úgy képzelte el itt kicsit dolgozgat és majd msgfizetik jól negyed annyi munkáért mint más.Ismeretseg ide-oda a főnöknő is a nyakára lépett a lógás, nem dolgozás miatt pénzt követelni viszont tudott.Ez bárhova menne az egyéniségét is vinné magával és sehol se lenne neki jó,mert dolgozni kell.

2020. szept. 15. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos az ilyen munkatárs lefárassza az idegzetét az embernek. Motiválná ha teljesítmény után fizetnek? Szerintem nem akkor is ilyen maradna csak nyomja a saját vicceit és ha szólsz hozzá nem halja meg. Nálunk is dolgozik 1 ilyen alak 26 éves és nevetve mondta, hogy ez a hatodik munka helye. Én 54 éves vagyok de ez csak a második. Úgyhogy meg értelek amivel nem mész semmire.
2020. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyet értek,nem motiválná az sem ha teljesítmény után fizetnék.Ha dupla annyit kapna egy hónap se telne el már megint kellene neki valami.Itt a munka végzéssel van a gond. És igaz amikor van munka úgy tesz mintha nem regisztrálna semmit.Leul zabálni,ki-be szaladozik ha nincs ott a főnöknő.De még akkor se túl aktív ha ott van.Figyelmetlen,felületes ezen épp tegnap a főnöknő is mérgelődött.46 éves bár nem néz ki annyinak főleg nem észben.
2020. szept. 17. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!