Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alap, hogy egy férfi magas...

Alap, hogy egy férfi magas lóról beszéljen? Az alázat férfiatlan?

Figyelt kérdés
Elismerni, hogy nem tud valamit, vagy más jobban tudja. Vagy nem fitogtatni, amit tud. Ezek taszító tulajdonságok?

2020. szept. 16. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Izlések és pofonok... de számomra inkább az a taszító, ha valaki magas lóról beszél, ha túl nagy arca van. De sok nőt ismerek, akik meg pont az ilyenekre buknak, mert megnyerő számukra a magabiztosságuk.
2020. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne alap? Taszító az alap nélküli bekepzelt ember.
2020. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És a megalapozottan beképzelt? Tényleg jó abban, amivel felvág.
2020. szept. 16. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy miben mennyire jó. Ha felvágós, az gáz. (nekem) Ha jó valamiben, akkor azt úgy is látni és értékelni fogom, anélkül is, hogy ő fényezné magát.
2020. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy hogy férfiról vagy nőről van szó, az alázat alap kell hogy legyen.

Akiben nincs, az engem azért taszít mert ez intelligencia kérdése, nálam pedig az intelligencia az egyik legfontosabb dolog.

2020. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

1. Lehet nagy tudása abban, amire felvág, ám nem nem zárja ki azt, hogy én többet, jobban tudok abban a témában;

2. nem kell alázat az emberi viselkedéshez ("embernek maradni minden időben");

3. a felvágósnál témát kell váltani, és bizonyítani, hogy nem mindent tudó.

2020. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel név és arc nélkül lehet ide írni, így leírom, hogy én elég elismert vagyok a szakmában, sok helyről hívnak fel, hogy nem mennék-e hozzájuk dolgozni. Mégis amikor találkozom egy kezdővel vagy egy idősebb szakemberrel, nem kezdek el flegmán és lekezelően beszélni, hanem végighallgatom és ha tudok, segítek valamiben.


Azért mert jó vagy valamiben, még nem kell beképzeltnek lenned, mert gusztustalan és visszataszító. Mellesleg hiába vagy jó, ha mellette mindenki egy szar embernek gondol a stílusod miatt.

2020. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, ahogy te, de a világ az olyan embereket igazolja, amilyenről írtál.
2020. szept. 16. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem taszító tulajdonságok amiket felsorolsz,mert egészséges önbizalomról árulkodnak.Akik magas lovon ülnek,azok előbb-utóbb megszívják,mert egyre több ember utálni fogja őket.
2020. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bár így lenne
2020. szept. 16. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!