Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A futárok szerintem nagyobbik...

A futárok szerintem nagyobbik része miért pofátlan és flegma?

Figyelt kérdés
Pedig úgy tudom, jól lehet vele keresni.

2020. szept. 16. 11:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

Ha SZERINTED annyira jól lehet vele keresni, akkor próbáld ki - aztán rájössz, hogy a valóság egész más! Egy csomó pofátlan rendelö, meg éhbér - ez a valóság.

Emellett, ha tényleg pofátlanok, azt köszönd a hozzád hasonló nagyképü alakoknak.

2020. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem lehet vele jól keresni.:D

Nem véletlenül olyan nagy a pálya elhagyása.

2020. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert előtte fel lettek bszva.
2020. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ha jól megy neki, akkor tehát mi bajuk van az emberrel?


Női futár elkezd az előbb oltogatni. (Jött egy csomag, de nem nekem, viszont én is ugyanazon házban lakom.)

- Szerintem látja, nem?! Jött egy csomag XY-nak!

Válaszolok:

- De én nem vagyok XY.

Erre ő:

- De ki van fizetve. Maga is át tudja venni, nem?!

Erre én átvettem. Ismerem az illetőt, tehát biztosra vettem, hogy megrendelte az adott dolgot, azóta már nála is van.


Jött valaki közben, de aztán ahogy beljebb vittük a cuccot, ő is megjegyezte: "Hát ez mennyire szemtelen volt!" Én csak annyit mondtam, hogy: "Futár. Meg szerintem pesti is."

2020. szept. 16. 11:22
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Sokan vannak nehéz helyzetben. Olyankor mindenki bunkó. Még az is aki alapból kedves többnyire.
2020. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

"Futár. Meg szerintem pesti is." Mekkora paraszt vagy :D


Talán ha nem idegesíted és húzod az idejét, hanem azt mondod "Jelenleg nincs itt, de átveszem helyette." Máris előrébb vitted az ügy megoldását.


Érdekesen én nem igazán futok össze bunkókkal, mert nem úgy állok hozzájuk. De könnyen lesz valaki ideges ha 1-2 ember lehúzza a hangulatát, plusz még a meló is köti.

2020. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

Na ez nagyon durva, hogy mar annyira leszarjak, hogy megsem probalja kezbesiteni, hanem valakinek odaadja a masik csomagjat. Mi lesz a kovetkezo, fekezes nelkul kihajitja a kocsibol a csomagot a kornyeken ? Aztan telefonal, hogy keresd meg a csomagodat ott van

valahol.

Mindekepppen szolni kene az elado cegnek, hogy ne alkalmazza az ilyen futarszolgalatot.

2020. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor hoznak csomagot, de eddig eggyel volt "probléma", a többi teljesen normális volt

(más kért meg, hogy vegyem át a tűzhelyét és a lelkemre kötötte, hogy mindenképpen bontassam ki velük, hogy lássam nincs-e sérülés - mikor megkértem őket az egyik pofákat vágott, amikor szétvágta a csomagolást flegmán mondta, hogy "jajj, szétvágtam! Visszavigyük?"

Mellékesen üveg teteje volt amin volt egy repedés, de ez csak azután derült ki, hogy a fa keretet is lebontottuk róla másnap... Szóval nem alaptalan volt a dolog, de azt a sérülést nem ők okoztás)

2020. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, abba gondolj bele hogy nekik ki van számolva hogy mennyi időt tud "feleslegesen" eltölteni, átadni a megrendelt árút, és még ilyenekkel is szópárbajba kerülnie,úgy h a főnök ordibál a telefonba hogy miért nem vagy még a következő helyen. Mondom ezt futár feleségeként.A fizetésről meg inkább nem is beszélek. Az előttem lévőknek teljesen igazuk van, ment is részemről a zöld.
2020. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted Pesti is? :D:D Szerintem iszik is!:D:D
2020. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!