Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők/lányok, miért vagyunk...

Nők/lányok, miért vagyunk ennyire igénytelenek? Nyilvános wc téma.

Figyelt kérdés

Jártam már néhány nyilvános wcben életem során és mindig meg kell állapítanom, hogy sajnos mi nők nagyon igénytelenek vagyunk ilyen téren.


Az imént voltam egy gyorsétterem wcjében, várom a sorom az egyik fülke előtt, amiből hosszú idő után kilibben egy tip top kis huszonéves cicababa, én pedig mennék be utána, de látom hogy a wc összekakálva, véres tampon a földön, úgyhogy inkább kijöttem és otthon mentem el pisilni. Ezeknek a mai fiataloknak otthon nem tanitották meg a helyes wc használatot? Elképesztő...



2020. szept. 16. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem védem a tip top hölgyet de van amikor az előző előtti csinál ilyet és te azt hiszed h az előző volt nem az előző előtti :D . Csak mondjuk bement mert nem bírta visszatartani vagy cserélnie kellett. Én sem értem h ezekre miért nem lehet odafigyelni kicsit jobban. Nyilván történnek balesetek de akkor addig nem jövök ki amíg valahogy nem rakom helyre a dolgot...
2020. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Én is azt tudom mondani, hogy nem biztos, hogy a tip-top hölgy volt. Én magam után letakarítom a WCt de más dolgait biztos nem fogom felszedni vagy letakarítani egy publikus WCben.


Amúgy meg én már voltam olyan moziban, ahova az alkalmazottak beengedték a hajléktalanokat a mosdóba. Ez egyébként szép dolog, de pl a nő nyitott ajtónál használta a WCt, én meg ezért fizettem... :D

2020. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig szinte biztosan az előttem lévő hölgy okozta, mert hát hogy is mondjam, hallottam arra utaló jeleket kintről míg várakoztam, hogy alkot odabent. :) Csak azt nem értem, ha már mellémegy, akkor miért nem képes valaki maga után letakarítani meg tisztaságot hagyni... Megdöbbenek ilyenkor mindig.
2020. szept. 16. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Erről eszembe jutott egy kérdés, amit régebben láttam itt. A kérdező anyja műkörmös volt és otthon dolgozott. A vendégek rendszeresen hagyták összef*sva, összehugyozva meg összevérezve a wc-jüket és még írta is a kérdező, hogy nem is érti, elvileg magukra igényes nők hogy lehetnek ennyire undorítóak. Ahhoz van eszük, hogy pár hetente körmöshöz meg kozmetikushoz járkáljanak, de a wc-t nem tudják normálisan használni. Még wc-tisztítók meg nedves törlőkendők is voltak nekik kirakva, de szerintem sokan közülük azt se tudták, mire jók.

Sajna én is ezt tapasztalom sokszor, hogy sok nő/lány azt hiszi, attól igényesek, hogy mindig a legdivatosabb ruhákban járkálnak, amit a helyi pláza legdrágább üzletében vesznek, meg a kisboltba se mennek le műszempilla meg fél liter parfüm nélkül, de amúgy higiénia nuku. Amikor gimibe jártam, nem raktak ki szappant se a wc-kbe, ezért vettem a dm-ben ilyen kis gagyi, mini dobozos tusfürdőket, amiket utazáskor szoktak venni, hogy egy pár nap miatt ne kelljen elcipelned egy nagy dobozos tusfürdőt. Ha kiürült, folyékony szappannal töltöttem fel és mikor mosdóba mentem, mindig vittem magammal, hogy tudjak kezet mosni és ne pisis kézzel fogdossam össze a cuccaim, meg egyek, stb. és pont az ilyen tipikus plázacica osztálytársaim röhögtek rajtam, hogy "tusfürdővel" járok suliba. Az egyikük rendszeresen az osztályteremben vasalta a haját meg az órák kellős közepén kezdett el körmöt lakkozni, de amúgy wc-zés után soha nem láttam még akár csak sima vízzel se leöblíteni a kezét, mindig csak annyit lehetett hallani, hogylehúzza a wc-t, aztán rohan vissza a terembe enni, esetleg néha a hugyos kezével a tükörnél beletúrt a hajába vagy megigazította a sminkjét. Guszta.

2020. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4es


Tokeletesen megfogalmaztad, pont erre a jelensegre figyeltem fel en.

2020. szept. 16. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos vannak ennyire igénytelen nők. De ezeknek vajon otthon is ilyen a wc? Mert én is ha netán nagy dologra kényszerülök az az alap, hogy használom a kefét és befújok magam után, ha van mivel. De még jobb: kocsmai női wc és nincs ülőke! Pedig annyira nem gáz a társaság. Kérdeztem is a csapost, hogy ennyire spórolnak vagy mi? Mert papírért is úgy kell könyörögni. Aztán mondta, hogy ők belefáradtak abba, hogy a sok igénytelen ribi, mikor berúg, akkor képtelen normálisan használni a wc-t, mert ahogy az ülőkébe kapaszkodik róka közben úgy tépi is lefele, meg teletömködik papírral a slozit és állandóan eldugul.

Dolgoztam hivatalnál, irodista csajok mindegyik kikenve, kifenve, kb 30 nőre van mosdó és mindig okádék módon nézett ki. Persze mutogattak a takarítónőre ő pedig kiakadt, hogy ezek a tanult asszonyok annyira kulturáltak, hogy a szaros wc-kefét képesek végig húzni a csempén, meg a tampont összevissza hajigálni, mikor ott a szemetes és képesek 20 centiről mellédobni meg ilyen apróságok. Persze otthon mindenkinél csilli-villi minden, de amint máshol jön rá a szükség szó szerint leszarja, hogy mit hagy maga után.

2020. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell általánosítani már bocs. És igen, az ilyen miss madamok csinálják az undorító dolgokat a wcben, meg a kézmosást hírből sem ismerik WC után. Milliószor láttam már.
2020. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Le van szarva🙂😁 erre ott a takarítónő.
2020. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy van takarítónő még nem jogosít fel senkit, hogy összeszartan hagyja ott a budit, netán szétmázolva.
2020. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent en el tudom kepzelni, hogy van nehany olyan notarsam, aki direkt azert szarja ossze a budit, hogy szegeny takaritonak munkat adjon...
2020. szept. 16. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!