Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal a mondással...

Egyetértetek azzal a mondással, hogy a káromkodás undorító egy lány szájából?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek ugyanolyan csúnya egy fiú szájából is?

Vagy titeket egyáltalán nem zavar?


Mi a véleményetek a káromkodásról?


Köszönöm a válaszokat:D

Ha lehet ne nagyon pontozzátok le egymást, ha nem értetek egyet, mindenki véleménye érdekel❤️



2020. szept. 16. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki szajabol az. Ez a véleményem.
2020. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki szajabol az!
2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt mondom hogy mindenki szájából az.


Azzal nincs különösebb bajom ha valaki tök mindegy hogy fiú vagy lány néha kiejt 1-1 trágár szót akár idegességében, akár véletlenül. Jó az sem szép de előfordul ez mindenkivel. Viszont akinek minden mondatába van valami csúnya szó az nem jó.


Nekem ez a véleményem.

2020. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
A káromkodásnak meg van a maga kommunikációs szerepe, semmiképpen nem haszontalan, felesleges vagy elítélendő, amíg a megfelelő kontextusban, a megfelelő helyen és időben használjuk. Az viszont, amikor valakinek minden 2. szava káromkodás, vagy minden levegővételénél elhangzik egy "g*ci", már inkább kellemetlen nekem, mint hallgatónak, nemtől függetlenül, mert úgy érzem, nincs funkciója az ilyen mennyiségű káromkodásnak.
2020. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Én nő vagyok és igenis szoktam kàromkodni. Nyilván olyan helyen ahol megemgedhetem magamnak. Le se SzaRoM ki mit gondol rólam emiatt.
2020. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%

A káromkodás undorító! Teljesen mindegy, hogy lány, fiú, nö vagy férfi!

Ez tipikusan a primitív emberekre jellemzö és nem "kommunikáció" vagy "(szub)kultúra", hanem simán ocsmányság.

2020. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
94%

Engem addig nem zavar, amíg az illető csak idegességében, nagyon ritkán használ ilyen szavakat. (főleg, mert ha így van akkor valószínűleg ezeket nem is fogom hallani)

Azt viszont én is utálom, mikor valaki kötőszónak használja ezeket, és minden mondatában elhangoznak.

Az meg szerintem egyenesen szánalmas, mikor tizenpáréves (főleg fiú de lányoknál is előfordul az ilyen) gyerekek azt gondolják hogy ettől lesznek vagányak/nagyok, hogy káromkodnak.

2020. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem egy szép szokás, időnként használva szerintem nem zavaró, van amikor kimondottan szükség van rá.


Viszont szerintem egyik nem szájából sem hangzik szépen. Ha a párom valamiért sokat káromkodik, kimondottan zavar, bántja a fülem. Pedig sajnos én is szoktam, férfiakkal dolgozok együtt, nagyon rámragadt. Próbálunk leszokni.

2020. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki szájából.
2020. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Akik nem káromkodnak, azok kapnak infarktust, mert a sok stresszt nem adják ki magukból és csodálkoznak, miért betegek. Amikor én felidegesítem magam vagy nem sikerül valami, vagy zavar valami bizony ám olyan szépen magyarosan káromkodok, hogy a nemi szervektől át Jézusig minden benne van. Baromira jó érzés kiadni magamból akkor, és nem érdekel a sok álszent ember, aki magában tartja a stresszt. Én ugyan nem fogok stresszben meghalni.
2020. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!