Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Számotokra hogy néz ki...

Sajtoslány kérdése:

Fiúk! Számotokra hogy néz ki az ideális lány?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére mindenkinek máshogyan. Ha nem így lenne, csupa egyforma csajjal szaladgálna minden pasi, a többi nő meg csak nézne.

Amúgy kívül, vagy belül? De ez is teljesen eltérő.

2020. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha külsőre érted: hosszú haj, mosolygós, vidám arc és tekintet, magabiztos kiállás, nőies öltözet, nem használ sem sminket sem körömfestéket, vékony-normál testalkat akin látszik hogy nem veti meg a testmozgást.
2020. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Van 1 puncija.

Esetleg meg 2 laba, 2 keze es 1 feje.

2020. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
A tökéletes nő számomra így nézne ki:170 centi körüli,fehér bőrű(semmiképpen nem szoláriumozott),hosszú, nem festett hajú, kék vagy zöld szemekkel,hatalmas természetes mellek nagy bimbóudvarral,lapos has mellett méretes fenékkel megáldva.Emellett összességében természetes külső, minimális smink,műköröm, tetkó,piercing nélkül.Ha a kérdés a belső tulajdonságokra is vonatkozott akkor jellemében őszinte, nem játszmázós,önálló, életét tudatosan élő nő aki magától is megtalálja az örömöt az életében, nem csak másoktól várja, hogy tartalommal töltsék meg azt.Ne legyen felszínes,keresse a minőséget mindenben,értékelje a művészetet,zenében az indie, blues, country stílust szeresse. Tudja,hogy mi az a nagybetűs élet, ne királylányként legyen benne egy álomvilágban,ahol minden tökéletes, nincsenek problémák vagy ha vannak is akkor azt megoldják helyette.Ne vegye természetesnek az érte tett erőfeszítéseket,becsülje meg azt aki boldoggá szeretné tenni.Ne más emberek dolgával foglalkozzon hanem igyekezzen saját magát jobbá tenni, mert mindig van hova fejlődni mindenkinek.Fogadjon el úgy ahogy vagyok,ne akarjon láncra vert kutyaként maga mellé kötni, korlátozni, én sem tennék vele ilyet. A hobbijaim az évek során az életem, személyiségem elválaszthatatlan részei lettek,ezekre ésszerű keretek között művelve hagyjon teret nekem. Zenélek, mountain bikeozok, horgászok,az ezekről való lemondással keletkezett hiányérzetet a világ legszebb nője se tudná pótolni.Amiket leírtam azokat természetesen nem elvárásként fogalmaztam meg, tudom, hogy nem lehet mindenben tökéletes
2020. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt a vége-tudom, hogy nem lehet mindenben tökéletes partnert találni.De a kérdés az ideális nőre vonatkozott, ő meg valahogy így nézne ki számomra.
2020. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Süketnéma, nimfomániás, 160 cm, 55 kg, D kosár, szép arc és apjának legyen egy kocsmája. :)
2020. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Nincs olyan hogy ideális, az a lényeg hogy az összkép tetszen.
2020. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Hát nekem már a nők tetszenek inkább:

[link]

2020. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Fontos, hogy gazdag legyen,

néma - azaz nem dumál egész nap,

és árva - vagyis nincsen anyós sem.

2020. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyenek:


[link]

2020. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!