Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legérdekesebb vagy...

Mi a legérdekesebb vagy legfurcsább, legmegbotránkoztatóbb vagy bármely más módon említésre méltó történetetek, ami a telefonálással kapcsolatos?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon régen amikor a vezetékes telefont bekötötték még nem ment mindig minden zökkenőmentesen. Sok volt a téves hívás stb. Volt egy srác aki minden nap a Marit kereste. Hiába mondtam hogy rossz számot hívott. 3 nap múlva már azt mondtam hogy Marit most nem tudom adni mert elment borért. 😅A srác meg hüledezett hogy iszik a Mari? Mondtam persze minden nap. Van hogy napokig nem látom.. 😂 Aztán ezek a hívások megszüntek. Nem tudom mi lett vele meg Marival... 😕
2020. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs, de tesóm szórakozott régen az utcában lakó öreg nénivel, beadta neki, hogy a vízművektől hívja és, hogy fel kell túrniuk az udvarát az alatta lévő csövek miatt, aminek a költsége X összeg lenne. Szegény néni elhitte, de sokallta az összeget, úgyhogy felásta maga az egész kertjét, hogy ezzel is spóroljon.
2020. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer egy olyan mobil szamot kaptam, ami korabban egy internet szolgaltatoe volt. Allandoan hivogattak amit mar tokre untam. Karácsonykor is hivott egy ember, hogy problemaja van az internettel … erre jol letoltam, hogy hagyjon mar beken karácsonykor es ha nem tetszik akkor szuntesse meg a szerzodeset. Kerdezte, hogy bevagyok rugva? Mondtam persze, karacsony van be van allva az egesz ceg es amúgy is mi egy tok link vallakozas vagyunk, ugy sem segit senki … inkabb o is karacsonyozzon netezes helyett.
2020. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!