Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van olyan, hogy két...

Tényleg van olyan, hogy két embernek jobb a kapcsolata ha csak barátok?

Figyelt kérdés
Vagy ezt csak azért mondja az egyik, hogy elhitesse magával, hogy jobb hogy szakítottak? Jobb, hogy összetörték a szívét, mert ha csak barátok, akkor jobban kijönnek?

2020. szept. 17. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanám fent a kapcsolatot "barátság" címen, azzal, akivel már lefeküdtem, szerelmemnek szólítottam korábban.

Oka van, hogy szakítottunk az illetővel.


És nem fer a jövőbeli párommal sem.


Mert én sem örülnék, hogy már együtt vagyok az új párommal, az meg fogja és (csak kettesben is akár) találkozgat az exével mert "barátok". Olyan barátok akik élvezték egymást korábban.


Tudod... van az úgy, hogy néha épp összeveszünk a párunkkal. Mert egyik kapcsolat sem tökéletes. Vannak néha nem egyetértések. És ha épp akkor hallgat meg a "barát", pont az ex, akivel még fel is idéződnek a régi szép idők... egy kis nosztalgia. Nevetgélés. Régi érzelmek felevelendhetnek...

Áááááá nneeeem! Ex az ne legyen barát. Eltűnt az életemből, maradjon is ott!

2020. szept. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább menj, keress magadnak olyat, akit szerethetsz és értékel téged. Akivel jobban összeilletek. Tudom, most nehéz, de később jó lesz, hidd el! Hajrá!


Sok sikert! Drukkolok!

2020. szept. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettes: ez csak elméleti kérdés :D
2020. szept. 17. 05:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki kiszipolyozza az élrzelemimet, akkor azzal miért lennénk jó barátok? Ha igyekszek és érzelmileg nem kellettem neki, akkor miért figyelne rám bárhogy máshogy? Eddig sem figyelt, pedig én igen, akkor jobb lesz közöttünk a viszony, ha én sem igyekszek? Ha én nem igyekszek, akkor semmi sincs. Csak a másik hiszi azt, hogy akkor jobb lesz, amíg le nem esik neki, hogy így csak eltűnök. Persze akkor sem érdekli.
2020. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen van ilyen. Elég, ha csak a szexuális vonzalomra gondolsz. Számtalan ember iránt nem érzel ilyet, ugyanakkor emberileg vonzó lehet, és szívesen töltöd a társaságában az idődet.
2020. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az egyik fél akar valamit, akkor nem jobb csak barátként. Ha a másik mereven elzárkózik, el se gondolkodik rajta, akkor miért lenne jó annak, aki eleve szerelmes?

Ha egy lány szeret engem, én mindenképp odafigyelek rá, mert lehet, hogy igaza van, olyat lát, amire én nem figyeltem. Érdemben esélyt adok és minőségi időt törtök vele, nem csak akkor, ha épp kell valami tőle. Miér tlenne neki jobb az, ha csak barátok vagyunk? Miért ne lenne jobb, ha megpróbáljuk akár miatta? Ha meg esélyt adtunk és benne vagyunk, akkoris miért lenne bárkinek jobb egy visszalépés?

2020. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

"Ha egy lány szeret engem, én mindenképp odafigyelek rá, mert lehet, hogy igaza van, olyat lát, amire én nem figyeltem."

És akkor mi van, ha olyat lát? Ha fényezi az egódat, akkor már bele is tudsz szeretni? Felejtsük el a kamaszkort, mert az élet nem csak abból áll. Sőt! Az csak a szexualitás, a párkeresés hajnala.

2020. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb a kapcsolat mivel az egyiknek tetszik a másik vagy már szereti is ebből nem lesz igazi barátság.
2020. szept. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!