Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is észre vette már,hogy a...

Más is észre vette már,hogy a nagyon alacsony (150-155 körüli) csajok rendkívül pattogósak és idegesítőek?

Figyelt kérdés

Alapvetően külsőre bár hiába vonzóak számomra mégis taszít a jellemük. Rendkívül nagypofájú, okoskodó, tenyérbemászó a 90% uk.

Sajnálom,ha esetleg megsértettem valakit de ez a tapasztalatom.


2020. szept. 17. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem vette észre más. Ez a te szubjektív valóságod, a te kognitív hibád, az alapja nem valós.
2020. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert ez nemcsak az alacsony csajokra jellemző, hanem a legtöbbre.
2020. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy az alacsony emberek mozgékonyabbnak tűnnek egy nagydarab magasnál, de a belső tulajdonságokat amiket írtál, azok szerintem nem igazak rájuk általánosságban.

Én inkább azt veszem észre, hogy ha egy alacsony ember úgy viselkedik, mint bármelyik más középmagas/magas egészséges lelkületű felnőtt (magabiztos, asszertív, kiáll magáért, talpraesett, stb), akkor azt egyből negatív tulajdonoságként értékelik sokan. Valamiért sokan azt képzelik, hogy egy alacsony embernek meg kéne magát húznia és csendben maradni, mint valami alacsonyabb rendű élőlénynek.

2020. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel több az átlagos méretű csaj, mint a törpedömper, utóbbiak közt esélyesebben futsz össze mitugrásszal.

De mielőtt a matekot önigazolásnak veszed, fogadd el, hogy ez azért bőven habitus kérdése.

2020. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

152 cm vagyok és idegesítenek az ilyen emberek, nemtől és magasságtól függetlenül. Én ennek az ellenkezője vagyok.

Utálok pattogni, ugrálni, és alig beszélek.

2020. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Magasságtól független dolog.
2020. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a többség ilyen lenne. De én is találkoztam már több ilyen alacsony lánnyal is, szerintem az ezzel kapcsolatos memek lehetnek az oka. Tudod, mert annyira "relatable"...

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy játszák az agyukat és próbálnak kitűnni a tömegből, mert az összes kertitörpének kisebbségi komplexusa van és ezzel akar kompenzálni. Értendő ez itt mindkét nemre.
2020. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
ohh 3centivel magasabb vagyok, akkor én már csak félig vagyok idegesítő. értem én.
2020. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Ismerek ilyen csajokat,az alacsony embereknek mindig is átok az alacsonyságuk,de nem csak ők lehetnek pattogósak,idegesítőek.
2020. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!