Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az asszonynak van jogosítvá...

Ha az asszonynak van jogosítványa, a férfinak meg nincs, akkor az nem megalázó a férfinak?

Figyelt kérdés
Nem megbántani akarok embereket, csak én ismerek ilyen családot. És bele képzeltem magam a férfi helyébe. És nekem ez nagyon megalázó lenne és szégyen. De lehet rosszul fogom fel?

2020. szept. 17. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne az?

Az ő döntése, hogy nem akart jogsit...

2020. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne az?
2020. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Senki nincs kirekesztve a lehetőségből, hogy letegye a jogosítványt!
2020. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Számtalan oka lehet annak, hogy egy férfinak nincs, ill. nem lehet jogosítványa. Szerintem nincs abban semmi szégyen, hogy valakinek betegségből adódóan, esetleg saját elhatározásából nem lehet és nincs jogosítványa. Azon sem sokan gondolkodnak el szerintem, hogy ez automatikusan generál egy újabb problémát, nevezetesen azt, hogy mikor, ki használja az egyetlen gépjárművet a családban vagy egy plusz gépjármű fenntartását a háztartásra vetítve, amely számos esetben nagyon nincs arányban sem a költségvetéssel, sem a hatékonysággal. Speciel, megtehetném, hogy több gépjárművet tartsak fenn, de gyakorlati értelme ennek nem lenne, tehát nem teszem ezt.
2020. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon konzervatív, macho férfinak kell ahhoz lenni, hogy ezt megalázónak érezze...

Amúgy pedig tehet ellene.... Vizsgázzon le.

2020. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem, az a megalázó, hogy így gondolkodik.
2020. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Az igaz, hogy hagyományosan a férfi a "domináns". És ennek meg is van az evolúciós oka, hogy a nők általában miért vonzódnak a domináns férfi iránt, és a férfiak egymással miért versenyeznek. (Meg mellékesen az is gyakori jelenség, hogy a nők zsarnok típusú férfiakkal jönnek össze, mert összekverik a domináns férfival, sajnos igen gyakori hiba!).


Egy szó mint száz, ezt az evolúciós örökséget kiiktatni nem lehet, de kulturált keretek között azért lehet tompítani rajta! Mint ahogy az is evolúciós ösztön, hogy szeretjük az édeset, mert kell a kalória a kardfogú tigris elől való meneküléshez, de amikor már nem ritkaság az édes, hanem dögivel lehet kapni a boltban, akkor az eszünket használva nem zabáljuk tele magunkat fagyival meg csokival, hiába esne jól.


Mai világban egyébként is (hála Istennek) cikinek is számít túl sokat macsóskodni, meg olyan beszólásokat / tetteket megengedni magadnak, ami akár még 20 éve teljesen hétköznapi volt. Ebben az esetben is ha a férfit se a nőt nem frusztrálja, hogy a nő vezet, és vannak annyira intelligensek, hogy így együtt tudnak élni, akkor hol a probléma?

2020. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
47-es vagyok nincs jogosítványom nincs szükségem rá munkába vonattal járok az asszonynak van jogosítványa csemege boltban dolgozik úgy hogy nem is járok vásárolni. Engem gyerekkoromban elküldtek a boltba,kaptam egy szatyrot és elég volt most meg elnézem a népeket már egy autó csomagtartója kell ?
2020. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2020. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Miért lenne megalázó? :D

Nem lehet valami erős lelkű pasi, aki ennyitől kevésnek érzi magát.


Az én páromnak sincs jogsija, bőven megvan nélküle. Nekem se volt jogsim 25 éves koromig, mert fölöslegesnek tartottam, nem volt rá igényem. Majd ha kell és szükségesnek érzi, megcsinálja ő is. Nem olyan nagy ügy. :D

2020. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!