Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jön be ha egy fiatal...

Mennyire jön be ha egy fiatal lány testileg érettebb a koránál?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul hogy pár évvel idősebbnek gondolnak engem a külsőm alapján,olyan 19-20-nak is szoktak nézni pedig addig még van pár évem:)Amiről nem tehetek mivel nem is nagyon sminkelek erősen vagy ilyesmi,inkább azért lehet mert rendszeresen járok edzeni és sportolok is mellette aktívan ami a külsőmön is meglátszik az izmok,hasam,popsi,lábaimnál nagyrészt:)És vannak akik szerint az arcom is kortalan,én úgy gondolom ezek miatt gondolhatják hogy idősebb vagyok a korombelieknél:)Meg én amúgy is az idősebb fiúk,lányok között érzem jobban magamat,bulizni is már járok egy ideje,flörtölgetni,kalandozni is szoktam már kb 1 éve,tehát már nem érzem magamat kislánynak bár előfordulnak még nálam is kissé gyerekes tulajdonságok:)

Nektek mennyire szimpatikus,bejövős ha egy lány érettebben néz ki és érettebb dolgokat is csinál már a vele egykorúak egy részével ellentétben?


2020. szept. 17. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be. Azok tetszenek, akik fiatalabbnak néznek ki a koruknál. Inkább 40 évesnek nézzen ki egy 50, mint 60-nak.
2020. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Maradj otthon babázni, nem ettől leszel menőlány :)
2020. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy egy 30 évesnek kinéző viselkedik 17 évesként, vagy egy 18 éves 12-ként. Bejön amúgy, csak vigyázni kell, sok férfit elvitt már ezért a rendőrség. Amikor kiderült, hogy a csöcsös-bögyös bombanő valójában 13 éves a diszkóban.
2020. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel se a kora se a teste. Csak az, hogy akar e dolgozni, vagy eltartatni akarja-e magát.
2020. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem jön be, mert az ilyen lányok 99%-ban beképzeltek és csak nagynak akarnak tűnni, miközben ott a tojáshéj a seggükön, te is pont ilyen vagy. Messze vagy te még az érettől, nem attól leszel érett, hogy már 14-16 évesen bulizgatsz meg szexelgetsz.
2020. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire. Személyiségileg nem az és csak a személyiség számít.
2020. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a legtöbb férfinak bejön, mivel ösztönösen minden férfinak a fiatal nők tetszenek. ha mellé még bájos és szerény is vagy, nyert ügyed van.


ugyanis az átlag magyar nő 28-30 évesen már alaktalan, szétfolyik, és mellé még buta és beképzelt is.

csak ne legyél olyan, mint az átlag 35 éves büfédiplomás beképzelt, buta, dagadt hárpiák.

2020. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!