Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon zavar apám csamcsogasa...

Nagyon zavar apám csamcsogasa evés közben. Hogy ertessem meg vele hogy egyen kulturáltan?

Figyelt kérdés
Egyre jobban zavar, már kerülöm a közös eveseket, mert nem csukott szajjal eszik, hanem minden egyes ragasnal kinyitja a száját és forgatja a kaját benne. Raszoltam nem egyszer, de. még őnsertodik meg és annal jobban csinalja. Mit tegyek??? Az oruletbe kerget mar.

2020. szept. 17. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Fordulj el, vagy ne egyél vele. Ennél soha ne legyen nagyobb gondod az életben.
2020. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Szerintem teljes mértékben kerüld a közös evéseket, és ha megkérdezi miért, mondd hogy neked ehhez nincs gusztusod. Vagy változtat, vagy beletörődik. Minden jogod megvan rá hogy undorodj valamitől, és el akard kerülni, ebbe nem köthet bele.
2020. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak minden vasarnap naluk van ebed. Hogyan keruljem el? Ha soha nem megyek akkor meg en leszek a szemét...
2020. szept. 17. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Heti egy alkalmat szerintem bőven kilehet bírni.
2020. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ugyanilyen problémáim voltak, vannak, ma már szinte csak akkor eszem ha biztosan magam lehetek.

2020. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Basszus ugyan így érzem én is!!!
2020. szept. 17. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire zavar, akkor miért nem a saját lakásodban/konyhádban étkezel?
2020. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet: max. annyit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy téged ez zavar, és hogy ő egyáltalán észreveszi-e ezt magán?

Min lehetne változtatni? ki mit tenne azért meg, hogy jobb legyen a helyzet?

2020. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vidd be a te kajádat egy másik szobába és ott egyél. Hiába van náluk, csak van más szoba. Pl egyél a konyhában.

Ha te leszel a szemét, mert nem bírod ezt ki, akkor mi van? Megáll a világ ha egy primitív ember szemétnek tart? O.o

2020. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!