Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a kemény, harcias nők és a félénk fiúk jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés

Pl munkahelyen is van a főnöknő, elég szigorú, sokszor kiabál, hogy “kiváglak az épületből”.

Van egy kolega aki megszólalni alig mer és ügyetlen is. Azt hittem a főnöknő kb reggelire fogja őt megenni, de pont ellenkezőleg neki a seggét is kinyalja, ha elront valamit, akkor sem cseszi le, inkább nevet rajt és sokszor korábban haza is engedi.



2020. szept. 18. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek nem ellenfél, nem tart tőle, hogy veszélyezteti a pozícióját.
2020. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az anyáskodás is benne lehet picit, főleg, ha nagy a korkülönbség a kettő között (a nő javára, nyilván).
2020. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy kúrnak. Sok domináns nőnek bejön a visszafogottabb pasi.
2020. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát... Én biztos nem tűrnék el magam mellett egy teszetosza nyàmnyila pasit
2020. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően igen. Mert pl. Egy párkapcsolatban is így van. Mert a nő dirigálhat, a pasi meg ugrál neki. Az ilyen pasik el is várják, hogy irányítsák őket. De ha mind kettő vezéregyéniség lenne, nem jönnének ki.
2020. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden párnál válik be, de előfordul, elég gyakran.

Rokonságomban is volt úgy, hogy a nő volt a "mindenes", a férfi a csendesebb. Az volt az egészben a jó, hogy a nő nem uralkodni akart és nem is uralkodott a férjén, csak a feleség irányított, a férjnek pedig ez jó volt, hogy nem neki kellett gondolkoznia a dolgok felől.

A közmondás szerint: "Az ellentétek vonzák egymást."

2020. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 1* állásinterjúztam egy igazán fekete öves nőnél: éreztem, hogy semmi esélyem nála, "K.O.-t" is adott...

Se pártalálásnál, se munkahelyen nem tapasztalom az általad kérdezett dolog pozitív hozadékát.

2020. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párom is csendes,meg èn is.Így jó.
2020. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!