Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a mai fiatalok...

Szerintetek a mai fiatalok vagy a mai öregek a rosszabbak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Az öregek sokkal rosszabbak.
2020. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Az öregeknek a fiatalok, a fiataloknak az öregek. Én magam azt gondolom, hogy a fiatal generációknál hatalmas változás állt be, rengeteg jó ügy mellett kiállnak (környezetvédelem, egyenlőség, mentális egészségre való figyelemfelhívás stb) és igenis meg merik kérdőjelezni az időseket, nem veszik szentírásnak, amiket tőlük hallanak. Ha ezeket a tulajdonságukat megtartják, nagy dolgokra lehetnek majd képesek a jövőben. Persze minden korosztálynak megvannak a maga hibái, a fiatalok (meg mindenki) személyisègét eléggé torzítja a social media, ennek a veszélynek pl nem voltak kitéve az idősek. Bár ez még mindenképp jobb, mint az idősek megrögzött konzervativizmusa, ítélkezése meg álszentsége.
2020. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Öregek
2020. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Öregek.

Kereskedelemben dolgozok, és a tapasztalataim alapján a fiatalok sokkal illedelmesebbek, tisztelettudóbbak, sokkal jobban tudnak viselkedni. Ezzel szemben az öregeknél sokukkal hiába próbálsz kedves meg mézesmázos lenni, ők nagy ívben flegmáznak, látványosan húzzák a szájukat, ha nem tetszik nekik valami, és úgy beszélnek velünk, meg úgy parancsolgatnak, mintha csak a kutyáik lennénk.

2020. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Öregek
2020. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Mivel unatkozo fiatalok olvassak a Gyakorit, megis, mi a valaszuk.
2020. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol.

A családomban az öregek a jófejek. A középkorúak azok az idegesítőek, mintha szentírás lenne minden szavuk. A fiatalabbak egész normálisak, de nem találom velük a hangot, bár egy korosztály vagyunk.

A tömegközlekedésen, főleg helyi járaton az idős nők az egyik legrosszabbak. Én álltam már bele olyan vitába, amiben a hetven és a halál közti banya veszekedett egy kerekesszékessel, hogy túl sok helyet foglal el a tolókocsi.... Illetve még az anyukák szokták borzasztóak lenni. Minél több gyereke van, annál jobban azt hiszi, hogy övé a világ.

Illetve az utcán hangosan zenét hallgató fiatalok is eléggé zavaróak...


Dehát minden korosztálynak, a világ minden helyén megvannak a maga gyökér bunkói, nem igaz?


(18l)

2020. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Az öregek. A fiataloknál még lehet reménykedni, rá lehet fogni az értetlenségükre, stb... És végső soron az ő szüleiket vagy őket is az öregek nevelték és cseszték el. Akkor ki is a rossz? Naná, hogy aki meglett emberként arra sem volt képes, hogy ő maga kikupálódjon egy emberöltő alatt és arra sem, hogy egy normálisan funkcionáló generációt termeljen ki.
2020. szept. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon érdekes kérdés, szerintem az öregeknek a fiatalok és fordítva. Mindenképpen fontos lenne, hogy minden válaszoló írja ide az életkorát is.
2020. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#6-os nem hiszem. 2-es válaszoló vagyok, félreértés ne essék, én sem a fiatal, de még nem is az öreg kategóriába esem. Pont rálátok mindkettőre, ezért írtam a válaszom. Szerintem a gyakorit már nem igazán használják a fiatalok, 10 éve menőnek számított, de én úgy látom egy-egy specifikus topik kivételével (tini kapcsolatok, kamaszok stb) nem igazán járnak fel ide olyan fiatalok. Ellenben az összes 25-30+os ismerősöm ismeri a gyakorit és olvasgatja/használja.
2020. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!