Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől számít valaki 'r1bancnak' ?

Mitől számít valaki 'r1bancnak' ?

Figyelt kérdés
Nektek hol vannak a határaitok mi az ami belefér még és mi az ami már nem? Egy-egy példát is írjatok légyszi. Úgy általánosságban is érdekel, hogy ki mit gondol, de ha nem lesztek túl szigorúak akkor elmondom a konkrét "sztorit", ami miatt megfogalmazódott ez bennem.

2020. szept. 20. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi fér bele,milyen az értékrendje..

Mi a sztorid?:)

2020. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
R1banc az, aki pont annyit pasizik, mint te, csak utálod.
2020. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az, aki rendszeresen hulyiti a sracokat, egyszerre tobbel randizik, szexel, anelkul, hogy a sracok errol tudnanak, beleegyeztek volna. Ennyi.

Egy sokat mutato ruhatol, srachaveroktol, EGYETLEN EGY hibatol (megcsalas) meg nem lesz valaki rbanc.

2020. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Az a ribi aki foglalt srácokra nyomul, olyanokra akiröl tudja,hogy van párja. Amúgy pedig pénzért tesz meg dolgokat.

Mi az ami belefér mibe? Egy kapcsolatba? Szóval a párom vagy és mi fér bele más férfiakkal? Köszöneskor arcra puszi, és semmi egyéb érintkezés, max könyök érintés viccmesélés közben. A flörtölés nekem még nem megcsalás mert kifejezetten jót tesz a nő önbizalmának,hogy akarják,de nem adja magát. És,ha a páromnak jó, akkor nekem is az lesz.

30f

2020. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Riibanc az, aki nem hivatalosan, nem kimondva, de meg is csak a testebol prostitualtkent el. Aki a szexet kulonbozo tarsadalmi, gazdasagi elonyok, targyi ajandekok megszerzesere hasznalja.
2020. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Talán furcsa lesz amit mondok,de nem jó tapasztalataim vannak a r1bancokkal kapcsolatban.Legalábbis akiket én ismerek azok szépek,intelligensek,kedvesek,lehet hogy egyedül vagyok ezzel,de nekem bejön ha valaki ribi:)
2020. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Vagyis nekem jó tapasztalataim vannak a ribikkel kapcsolatban azt akartam írni.6-os voltam.
2020. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az a r*banc, aki a testét/fiatalságát arra használja, hogy abból előnyöket szerezzen. gazdag férjet, előléptetést.


a hivatásos örömlányokat nem tartom r*bancnak. ők vállalják ezt. ennyi és ennyi a tarifa.

2020. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve az ilyesfajta megbélyegzésnek.
2020. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtok. Szerintem se lehet valakit így bekategorizálni, de én inkább 'kvás' tulajdonságnak mondanám azt, amikor anyagiakért tesz dolgokat és r*bancosnak, amikor csak szimplán könnyű vérű esetleg erkölcstelen dolgokat csinál valaki és ezek az erkölcsi határok érdekelnek. Köszi az eddigi válaszokat.
2020. szept. 20. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!