Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kulsorol itelitek meg az...

Kulsorol itelitek meg az embert? "Csunya" emberekkel elmennetek barhova?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz szokasom, hogy aki kulsore nem szimpatikus, nem mennek el vele sehova es mef haverkodni se haverkodnek vele. Masok is vannak ezzel igy? Vagy csak en vagyok igy? Szivesen levetnem ezt a rossz szokasom mert nagy hulyeseg..
2020. szept. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel alapból minden ember így van, természetes, hogy akinek a külseje taszít, azzal fenntartásaid vannak.
2020. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
hát nekem volt egy idő, amikor depis voltam és meghíztam, az ölrözködésem sem vittem túlzásba már csak azért is mert dagi emberen szonte semmilyen ruha nem áll jól. Mondanom sem kell, az emberek kis része jó hogx le nem köptek, a férfiak beszóltak és undorodtak tőlem. Egyik egy vita után kezet se volt hajlandó fogni velem. persze nem volt mindenki iylen, pl. más kövérebb anyukákkal jól elvoltam. Lefogytaam, most van időm csinosabb lenni, de ugyanolyan melankólikus vagyok mint voltam, mégis az emberek máshogy néznek rám, kedvesebbek, közvetlenebbek. Még az a férfi is, akivel vitáztam. Fontos a külső, nagyon is, de jó tapasztalat volt azért hogy kerültek, mert időskorban is ilyenmi kirekesztettség történik az emberekkel, és felkészültebb vagyok rá. az öregeket is kerülik, kihagyják mindenből, lesajnálják, fintorognak a bőrére, hajlott hátára, a nőket ez mégjobban érinti.
2020. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én sem vagyok szép, tehát el.
2020. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez szomoru nem?
2020. szept. 20. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
A szépség relatív. Minden ember más. 25/F talán átlagon felüli kinézetű, de igazából sosem a külsőt néztem. Volt egy legjobb barátnőm, 3 évet voltunk meg nagyon jól, számomra gyönyőrű lány volt, de a többi fiú rá se nézett, meg állandóan sértegették, hogy csak képeken szép. Két évvel fiatalabb tőlem, és őszintén mikor megismertem 19 éves volt és csak pár kiló felesleg volt raja. Mindig viccelődött kis koca vagyok :D pedig őszintén számomra gyönyörű volt. Most, hogy 23 éves lett igaz már eltávolodtunk egymástól, sajnos elbasztam a barátságunkat sok hülyeséggel, viszont igazi nő lett belőle :) Habár nem is futnak utána a férfiak, legalább is nálam olyan mércét húzott fel amit szerintem senki nem fog megdönteni. Azért vagyok így vele, hogy a szépség relatív. Lehet egy átlagon aluli kinézetű nő valaki számára a leggyönyörűbb. Viszont lehet valaki számára pont a "gyönyörű nő" tűnik rondának. Nagyon embertől függő szerintem.
2020. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez két külön dolog. Olyan emberrel szóba sem állok, amelyik nem szimpatikus. De ez kinézettől független. Vannak (szerintem) csúnya haverjaim, akikkel simán elmegyek bárhová, mert bírom őket, jó fejek, jó emberek. De van jól kinéző haverom is, vele is simán elmegyek bárhová, mert őt is nagyon bírom.


Ellenben az egyik sporttársam hívogat egyfolytában, hogy igyunk meg egy sört vagy menjek el velük szórakozni. Ő sem ronda, ennek ellenére baromira nem szimpi.

2020. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy ez mégis milyen módon nyilvánul meg. Ha ránézel, és vmiért nem szimpatikus, teljesen oké, hogy nem akarsz vele megismerkedni. Az sztem már ciki, ha az illetőt amúgy kedveled, jó fej, nem igénytelen, csak épp nem trendi vagy médiaideál külsejű, és inkább nem barátkozol vele, mert mit szól a menő Jani hozzád akkor.
2020. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem erdekel, kit tartok szepnek, meg kit nem.

Ami fontos szamomra az, hogy ne legyen igenytelen. Tehat nyilvan, szakadt, budos, slampos emberrel nem szivesen lognek, mert rossz fenyt vet ram is es az igenytelenseget en sem szeretem, taszitana. Viszont ha csak siman kinezetre "csunya", de igenyes es ertelmes ember, akkor pont nem erdekel.

2020. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6ossal értek egyet. A szimpatikus meg a jól néz ki az két egymástól teljesen független dolog. Lehet hogy ránézek valakire és arra gondolok, hogy mennyire nem előnyös a külseje de ettől még lehet olyan bizalomgerjesztő kisugárzása, hogy össze akarok vele barátkozni. Ugyanígy fordítva, egy modellkülsejű ember is tud borzasztó unszimpatikus lenni.
2020. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!