Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem durva hogy...

Szerintetek nem durva hogy bármikor megtámadhatnak az utcán?

Figyelt kérdés
Ma is hallottam a rádióban hogy egy ember neki ment embereknek csak úgy és volt akit ki is rabolt, itt a városomban. Pedig ez még csak nem is Budapest. Csak vidéki város, sokszor hallani ilyet, meg el sem mondanak mindig mindent gondolom. Szóval nem durva hogy ennyi elmebeteg van szabadon? Én lusta vagyok de már komolyan gondolkodom hogy veszek súlyokat és elkezdek normálisan edzeni.

2020. szept. 21. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem Bazsi.
2020. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De, durva. Viszont abba gondolj bele, hogy manapság rengeteg sokkal kisebb esély van erre, mint mondjuk a középkorban. Mert akkoriban tényleg bármikor hátbavághatott bárki egy bökővel. Azért manapság ez a régi időkhöz képest ingen ritka. Rengeteg helyen van térfigyelő kamera, rendőrség stb. Szóval nem igazán éri meg ilyet csinálni. Világviszonylatban pedig nagyon jó a közbiztonság Magyarországon. Nézz meg egy pár dokumentumfilmet pl.Venezueláról és átértékelsz mindent.
2020. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Figyu...én a Kőbányai Szopófantom után már nem lepődök meg semmin.
2020. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 -rengeteg*
2020. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, meg még az a jó hogy most már gyorsan elkapják az ilyen beteg embereket.
2020. szept. 21. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem durva mert ugyanígy én is bármikor bárkinek nekimehetek.
2020. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És abban mi a jó?
2020. szept. 21. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Készenlétben tartja az ösztöneim, pezseg a vérem a gondolattól hogy bármikor belém döfhetnek egy kést.
2020. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ma már valóban könnyebben elkapják az ilyet csak a büntetés mértéke meg egyre kevesebb és ez a bűnözők számára egyre kevésbé lesz visszatartó erő. Még ha a középkorban loptál levágták a kezedet, most meg egy kis ejnyebejnyével el van intézve. Aztán csodálkozunk, hogy annyi bűnöző szaladgál az utcán, pedig csak annyi lenne a dolgunk, hogy a bűnükhöz méltó, megfelelő büntetést kapjanak és a követőiknek rögtön elmenne a kedvük a bűnözéstől.
2020. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
De amíg ez nem így van, kedves 9. addi a Te orrodat is betörhetem és megúszom egy felfüggesztettel.Úgyhogy jól vigyázz!
2020. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!